2:1
- : -
TJ Tlučná

TJ Tlučná - Florbal Slavoj Tachov 5:2
1. Martin Volf, 13. Marek Šedivý, 15. Petr Procházka, 28. Marek Šedivý, 29. Marek Šedivý - 13. Dominik Surják, 27. Jan Flor; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 2 + Jakub Klír 5:0 + Milan Šindelář 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Mayer ? - Tomáš Mrázek ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;
36:00
35:20
Zápas se dohrává nahoru dolu, Na obrat to již ale už nevypadá.
33:02
Mayer teď odhodil knihu a předvedl neuvěřitelný zákrok.
30:40
Bitty místo střely z půlky volil příhru, Nikdo neví proč.
30:00
Mezitím kompletuje Šedivý hattrick, šikovný to hráč.
29:00
Mayer se teď v bráně nudí, právě požádal své spoluhráče o knihu.
28:59
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Marek Šedivý, asistoval Michael Haltuf (5:2).
27:42
Ale gól střílí Tlučná, Nepříjemná situace pro Tachovské, kteří se nedochovali k obratu,
27:40
Tachov teď tlačí.
27:35
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Marek Šedivý, asistoval Martin Volf (4:2).
26:04
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jan Flor, asistoval Marek Sedlák (3:2).
26:04
Teď ale vážně, opravdu povedená akce Tachova, tři příhry a střela z první. Tachov stahuje.
25:25
Bitty, neuvěřitelná dělovka z půlky. Je vidět, že mu ani střela příklepem není cizí.
24:01
Druhá třetina nabídla florbalovou podívanou extra třídy, Krása střídá nádheru.
24:00
24:00
23:00
Mayer drží svůj tým. Je to skvělý golman
19:10
Maratonec Mrkvan, odchovanec Mariánskolázěňského florbalu - známé líhně talentů - se teď sám malinko zamotal na polovině hříště.
17:50
Haltuf teď nevybíravým zákrokem sejmul Surjáka, "Ať ste z jakékoliv soustavy, tohle muselo pěkně bolet."
17:45
Vyloučen hráč Michael Haltuf družstva TJ Tlučná na 2 minuty za bránění ve hře.
17:00
Sám sem od něj nějaké ty "housličky" dostal.
16:00
Rozdá také nějakou florbalovou radost hráč známý svou chutí hrát mezi nohama protihráčů, František alá Bitty?
14:20
A legenda se trefila. Jeden z prvních doteků s míčkem a hned gól, diváci nevěří, kde se to v něm bere.
14:12
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Petr Procházka, asistoval Daniel Haltuf (3:1).
12:30
Nestíhám zapisovat, na hřišti se strhla smršť branek. Nejdřív udeřila Tlučna krásnou akci až do kuchyně. Tou se ale nenechal zahambit nejproduktivnější hráč celé ligy, Surják a prostě zavěsil.
12:23
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják bez asistence (2:1).
12:13
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Marek Šedivý, asistoval Martin Volf (2:0).
12:00
12:00
10:30
Kdo si takhle v sobotu přivstal, rozhodně nelituje,
10:30
Od hráče tachova právě zaznělo "vole!". Není spokojený se svými spoluhráči.
07:54
Vyloučen hráč Jakub Klír družstva TJ Tlučná na 5 minut za hrubost.
07:54
Vyloučen hráč Milan Šindelář družstva Florbal Slavoj Tachov na 5 minut za hrubost.
07:54
Roztržka před brankou tlučné. Klír a Šindelář si to skoro rozdali na férovku., Rozhodčí je naštěstí včas roztrhli. Klucí se toho rozhodně nebojí,