1:4
3:2
- : -

Florbal Chomutov - Florbalová akademie MB 5:9
17. Petra Malecká, 29. Petra Malecká, 41. Kateřina Oličová, 44. Dana Husáková, 47. Veronika Bímová - 5. Kateřina Kvapilová, 14. Tereza Kabátová, 20. Petra Beránková, 24. Eliška Horáková, 27. Eliška Mrázková, 27. Markéta Žbánková, 29. Tereza Kabátová, 46. Monika Žapková, 49. Petra Beránková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 21 - Marie Topolová 25; po třetinách: 1:3, 1:4, 3:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov - 11, MB - 9
59:59
Komentář trenéra hostí Radka Adamczyka: Díky soupeřkám které podaly dobrý výkon, měl zápas i dobrou kvalitu, ale škoda někdy zbytečně tvrdých zákroků. Musím poděkovat i našim hráčkám za kvalitní výkon a další body do tabulky
59:59
Komentář trenéra domácího týmu Jakuba Nováka: Velmi dobré utkání, které mělo tempo a kvalitu. Škoda našich individuálních chyb a nedůrazu v klíčových prostorech. Soupeř trefil vše, k čemu se dostal. Ze hřiště ale odcházíme s hlavou vzhůru. Holky ukázaly, že mohou hrát vyrovnanou partii i s Boleslaví. Děkujeme za podporu fanouškům a soupeřkám za zápas.
59:42
Boleslav zřejmě jako poslední zaútočí.
58:02
Míček vyražen z pole před brankářkou Topolovou.
57:04
Blahníková měla hodně štěstí.
55:41
Chomutov rozehrává za brankou Blahníkové.
51:07
Hronová netrefila skákající míček.
50:06
Střela Chodurový šla na zadní mantinel za branku hostujícího týmu.
48:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Horáková (5:9).
46:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Lenka Morová (5:8).
45:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Tereza Kabátová (4:8).
45:49
Boleslav hraje zatím v oslabení hraje skvěle.
44:53
Vyloučen hráč Eliška Horáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Dana Husáková, asistoval Petra Malecká (4:7).
42:52
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
42:50
Chomutov bude mít k dispozici přesilovku.
42:08
Hronová s Barborou Sukovou vybojovaly důležitý míček.
40:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Oličová, asistoval Veronika Bímová (3:7).
40:40
Odpal míčku beckhendem se Žbánkové nepovedl.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Bolka.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 8, MB - 14
39:49
Fellerový střela skončila na brankářce Blahníkové.
30:57
Šidlochová předvedla u našeho stolku skvělou kličku a obehrála si protihráčku.
28:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká bez asistence (2:7).
28:26
Kabátová přízemní střelou zvyšuje stav utkání na 7:1 pro Bolku.
28:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Petra Beránková (1:7).
26:25
Timeout Florbal Chomutov
26:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:6).
26:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Monika Žapková (1:5).
25:23
Žbánková střílela do helmy Blahníkové.
23:48
Bauerová střílela vysoko nad branku domácího týmu.
23:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková bez asistence (1:4).
22:14
Topolová chytila míček bezpečně do rukavic.
21:01
Malecká nedokázala přes kvalitní obranu Boleslavy projít.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Boleslav.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Chomutov - 5, MB - 7
19:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Monika Žapková (1:3).
19:07
Žapková nedokázala vystřelit z první.
18:20
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:19
Šidlochová byla v obraně čas.
16:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Viktorie Schoberová (1:2).
14:36
Blahníková vytáhla skvělý zákrok.
13:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová bez asistence (0:2).
13:02
Barbora Suková byla dřív u míčku než Zapotocká u našeho pořadatelského stolku.
11:44
Kabátová proběhla celé hřiště.
09:01
Husáková dostala od Bímový přihrávku, kterou ale nedokázala zpracovat.
07:19
Boleslav z kraje zápasu zápasu zatím lepší na míčku.
05:08
Suková nedokázala dorazit míček do branky.
04:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Kristýna Bauerová (0:1).
03:41
Boleslav v klidu kombinuje na své obrané polovině.
02:30
Malecká vyzkoušela nához na Topolovou, ale ta si s tím poradila.
01:39
Oličová zachytila rozehrávku hostujícího týmu.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrála Mladá Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Petra Beránková, Eliška Mrázková, Tereza Kabátová, Eliška Horáková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Reissová, Eliška Šidlochová, Lenka Čiháková, Tereza Suková, Viktorie Schoberová