1:1
2:5
- : -

Prague Tigers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 4:9
12. Jiří Navrátil, 24. David Sgall, 58. Jiří Navrátil, 60. Jakub Vaněk - 7. Martin Škorpa, 17. Michal Záboj, 20. Petr Šimon, 30. Štěpán Vácha, 41. Hieu Nguyen Chi, 50. Martin Šolaja, 50. Sebastian Maxa, 53. Štěpán Vácha, 56. Sebastian Maxa; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Daniel Kyndl 11 - Jan Hartman 13; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Jakuba Adama Vyhráli jsme zápas, který jsme měli pod kontrolou. Díky letargii soupeře. Děkujeme za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. Vlaďi Jambora: Žezlo předávám hlavnímu pořadateli, který komentář napíše za mě.
60:00
Komentář hlavního pořadatele p. Matěje Šídla: Soupeř měl dnes v utkání navrch. Musíme se poučit z chyb a neproměnování šancí. Děkuji brankáři, který dnes odchytal za nás zápas. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk bez asistence (4:9).
59:07
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
57:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil bez asistence (3:9).
57:27
O kosmetickou úpravu skóre se postaral Navrátil. Po individuální akci propálil golmana hostí
55:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Vojtěch Doleček (2:9).
55:23
Ani v šesti se domácím nepodařilo udržet na míčku a po smolném odskoku balónku inkasují devátou branku
54:40
Tigers v šesti!
54:38
Timeout Prague Tigers
53:50
Tigers se rozodli otevřít hru a napadají soupeře i na útočné polovině. Zatím bohužel bez většího úspěchu
52:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Sebastian Maxa (2:8).
52:30
Další hřebík do rakve zatlouká Vácha střelou do prázdné po individuální akci Maxy
49:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Hieu Nguyen Chi (2:7).
49:53
Černá a nejspíše taky osudová minuta pro tygry. Maxa využívá únikové přihrávky Nguyena Chi a Start odskakuje do pětigólového vedení
49:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Šolaja, asistoval Martin Škorpa (2:6).
49:11
Po nezáživné pasáži hry kdy žádný z týmů nebyl schopen uklidnit hru se k odraženému míčku dostáváŠolaja, který nedává Kyndlovi nejmenší šanci střelou pod horní tyč
47:00
Střela Dolečka z poloviny hřiště těsně míjí Kyndlovu svatyni
46:00
Už když se domácí dostanou k míčku, zbytečnou zbrklostí a nepřesností vrací obratem míček na hole hostujícího celku
44:15
Start zatím kontroluje hru a nepouští Tigers na svoji polovinu
43:07
Přesilovka končí bez výraznější šance
41:06
Vyloučen hráč David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:06
David si řekl, že když mu to nevyšlo florbalově, tak to zkusí ve stylu mma a posílá hostujícího hráče z ringu
40:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Sebastian Maxa (2:5).
39:51
David Sgall si nejspíš přečetl online zápis a chtěl diváky potěšit dalším krásným florbalovým momentem. Jeho záměr prorvat všechno co mu stojí v cestě bohužel zeď přečetla
39:50
Zajímavá standartka pro domácí, vykřesají z ní snížení?
36:45
Po delší době zahrozili domácí. Koudelkova střela ale těsně míjí branku hostí
35:00
Domácí brankář si v posledních minutách připisuje jeden důležitý zákrok za druhým a drží tak naděje tygrů na obrat v zápase
33:00
Hra ve druhé části je o poznání pohlednější. Vidíme šance na obou stranách, lehce navrh mají hosté z Kunratic
29:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha bez asistence (2:4).
29:05
Když už to vypadalo, že Tigers rozjedou nějakou kombinaci, Vácha vystihl přihrávku na střed a proměnil nekompromisně svůj únik
28:40
Tygrům zatím přesilovka vůbec nevychází
27:54
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:30
Start si teď vytvořil několik šancí na to odskočit domácím zpět na rozdíl dvou branek. Naštěstí pro tygry hosté zatím ve druhé třetině střílí slepýma
23:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Mikuláš Nebřenský (2:3).
23:44
Nebřenský posunul míček na Davida Sgalla, který vyřešil situaci 2 na 1 mazácky střelou na vzdálenější tyč. Předvede nám dnes Dejv něco dalšího ze svého florbalového umu? Snad ano
22:15
Domácí teď předvedli krásně nacvičený signál po standartce z rohu, Řádek ale trefil míček hranou své čepele. Následnou Vaňkovu střelu na bližší si ale golman pohlidal
19:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Štěpán Vácha (1:3).
19:35
Šimon využívá avizovanou výhodu a střelou o tyč posílá tygry do šaten s dvougólovým mankem
18:00
Tigers se teď postupným útokem dostali na polovinu hostí.Žádnou šanci si ale nevytvořili, naopak hosté okamžitě zahrozili z protiútoku
16:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Martin Šolaja (1:2).
16:08
Šolaja rozehrál standartku od mantinelu posunutím míče na Záboje a ten neomylně trefuje bližší vingl
15:00
Po delší době se Start zmohl na odpor a Kyndl měl pné ruce práce se střelou Škorpy
11:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval Daniel Mujdžič (1:1).
11:31
Tlak Tigers přináší ovoce a z hole Navrátil přichází vyrovnání
08:00
Řádek teď zkusil štěstí střelou od pravého mantinelu, brankáře hostí však nenachytal
06:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Petr Šimon (0:1).
06:19
Start se poprvé na delší dobu usadil na polovině tygrů. Škorpa nakonec natáhl a ze středu poslal kuličku do šibenice
04:26
První výraznější šanci si vytvořila první lajna tigers, Koudelka však křižnou náhravku ze vzdchu netrefuje
03:00
Hra je zatím plná nepřesností na obou stranách. Větší šanci si nevytvořil žádný z týmů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jiří Petr, Vojtěch Doleček, Sebastian Maxa, Hieu Nguyen Chi, Viktor Chaloupka
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Daniel Kyndl; hráči v poli: Ondřej Kasan, David Koudelka, Vojtěch Řádek, Miloslav Stránský, Jakub Vaněk