0:2
1:2
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Teplice 5:4
10. Jakub Zeleník, 11. Marek Nekuda, 13. Richard Strejcovský, 14. Jiří Moravec, 32. Richard Strejcovský - 17. Matěj Rabel, 27. Adam Betka, 31. Jan Koštoval, 41. Ondřej Brabec; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Žák 21 - Daniel Fiala 15; po třetinách: 4:0, 0:2, 1:2;
45:00
40:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Adam Betka (5:4).
39:18
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
37:27
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
31:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský bez asistence (5:3).
30:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (4:3).
30:00
30:00
26:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Ondřej Stránský (4:2).
19:39
Timeout Florbal Teplice
19:39
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
17:31
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
16:28
Vyloučen hráč Martin Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:07
Vlastní branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel (4:1).
15:00
15:00
13:49
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Moravec, asistoval Matěj Rabel (4:0).
12:20
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil Petr Šimon.
12:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Lukáš Mucha (3:0).
10:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Marek Nekuda, asistoval Petr Šimon (2:0).
09:46
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník z trestného střílení (1:0).
09:46
Vyloučen hráč Jakub Zeleník družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
04:02
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra rukou.
01:30
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Adam Betka, Klára Dvořáková, Jan Karafiát
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Žák; hráči v poli: Vojtěch Strejcovský, Jiří Moravec, Jiří Říha, Jakub Zeleník, Matěj Rabel