2:2
1:4
- : -

Florbal Teplice - 1. FBC DDM Děčín IV 4:8
12. Jan Koštoval, 16. Jan Koštoval, 23. Adam Betka, 32. Ondřej Brabec - 6. Michal Záruba, 10. Šimon Fridrich, 19. Vladimír Vrátil, 22. Karel Černý, 32. Matouš Dašek, 34. Matouš Dašek, 35. Matouš Dašek, 44. Šimon Fridrich; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 6 + Adam Betka 5:2; využití: 0:4; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Fiala 25 - Jiří Přeučil 13; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:4;
45:00
44:12
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
43:57
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Jakub Žáček (4:8).
41:25
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:00
Vyloučen hráč Radek Štulc družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
34:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jakub Žáček (4:7).
33:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jan Bräuer (4:6).
32:04
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Martin Sedlmaier (4:5).
31:21
30:14
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 5 minut za hrubost.
30:00
30:00
24:38
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Jakub Andrt (3:4).
21:23
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Karel Černý, asistoval Jan Bräuer (2:4).
18:52
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil bez asistence (2:3).
15:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Adam Betka (2:2).
15:00
15:00
11:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (1:2).
09:55
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich bez asistence (0:2).
07:51
Vyloučen hráč Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
05:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Zdeněk Martinec (0:1).
04:27
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Karel Černý, Matouš Dašek, Vladimír Vrátil, Michal Záruba, Radek Štulc
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Adam Betka, Klára Dvořáková