1:1
2:2
- : -

Florbal Ústí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
25. Jan Sattler, 60. Vladimír Trčka, 60. Vojtěch Kunc - 10. Martin Gattnar, 11. Adam Zubek, 16. Tomáš Hanzlík, 31. Adam Choma, 56. Vojtěch Šimík, 57. Martin Gattnar; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3 + Adam Závěrka 5:1; využití: 0:3; diváků: 87; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 22 - Petr Maláč 18; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:2;
60:00
Střely po třetí třetině Florbal Ústí- 8 1. SC TEMPISH Vítkovice- 7
60:00
Vyjádření trenéra hostí Jiřího Gurkovského: Spoustu nevyužitých šancí na obou stranách, gólmani dnes své týmy výrazně drželi. Až na posledních 20 vteřin jsme se celý zápas koncentrovali a šli za vítězstvím, 5-ti bodový venkovní výjezd bereme! Díky soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Vladimíra Trčky: Dnes proti nám bohužel nestál pouze kvalitní soupeř...! Z prvních dvou třetin více než čtvrtina času v oslabení... V rovnovážném stavu od nás solidní výkon, mrzet nás mohou neproměněné vyložené šance a neproměněný nájezd. Děkujeme soupeři za fér zápas a přejeme šťastnou cestu do Ostravy.
60:00
59:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Kunc, asistoval Dan Semerád (3:6).
59:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Pavel Vlček (2:6).
59:15
Domácí se snaží ještě něco udělat, aby to nebyl tak šílený výsledek.
56:58
Nejprve neskutečný Dittrich vyrazil balónek před sebe, avšak útok Vítkovic byl rychlejší než domácí obrana, následoval gól pod ruku se kterým nemohl nic udělat.
56:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (1:6).
55:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Tomáš Hanzlík (1:5).
54:41
Secký vykličkoval z obrany a pálí, jen mimo branku.
51:23
Semerád proběhl celé hřiště, ale v zakončení trefuje jen Maláče.
50:12
Sidunov před brankou, trefuje jen tyč Dittrichovo branky.
49:02
Šimík netrefuje prázdnou branku.
47:28
Mnoho nepřeností ze strany domácích.
46:54
Vybíral zkouší vypáli dělovku, končí jen za mantinelem.
45:48
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
45:29
Rozhodší signalizuje přesilovou hru pro tým Florbal Ústí.
43:50
Vlček od mantinelu na Trčku, ten však trefuje jen boční tyčku.
42:25
Domácí jakoby se probudili ze špatného snu a snaží se tlačit do branky.
40:45
Sattler na Pešku, ten plácnul hokejkou a doufal že balónek přeletí brankovou čáru.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Florbal Ústí- 7 1. SC TEMPISH Vítkovice- 8
40:00
39:18
Domácí mají dne smůlu, co faul to vyloučení.
37:52
Vyloučen hráč Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:53
Vybíral zkouší z poloviny, to však nevyšlo a hosté rozvíjí protiútok.
34:40
Závěrka v úniku a připravený do střely, ale balónek mu sjel.
32:59
Semerád z vytočeí od pravé tyčky jen do nohy připraveného Maláče.
31:36
Domácím se nedaří udržet na balónu.
30:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Štěpán Kaleta (1:4).
29:40
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
29:40
Vlček zblokoval střelu Gattara a valí se na branku. .
28:16
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Vladimír Trčka.
28:16
Trestné střílení pro domácí, jede Vladimír Trčka.
27:46
Peška prokličkoval celé hřiště, na konci posílá přihrávku na Vlčk, kterému tam vlezl Zubek.
26:00
Výborná zeď domácích, Krčmář ji nedokázal propálit.
24:51
Trčka vybojoval balón u mantinelu a ukliňuje hru.
24:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Pavel Vlček (1:3).
23:45
Mnohou Faulů ze strany domácích.
23:00
Peška před Maličem, ten mu balónek sebral a posílá Vítkovice do útoku.
21:45
¨Toman z poloviny, Dittrich suveréně chytá do rukou.
20:50
Domácí zatím jen dostupují kroky týmu hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině Florbal Ústí- 6 1. SC TEMPISH Vítkovice- 13
20:00
17:41
Domácí se snaží něco vymyslet, bohužel je z toho jen další protiútok.
15:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Petr Popala (0:3).
15:42
Vytočený Dittrich odchází ze hřiště, po dalším obdrženém gólu domácích.
14:20
Souhra Seckého a Pešky, tam držel už jen gólman, který strčil nohy do přihrávky.
13:19
Šmilík dostal krásnou přihrávku od Sedláčka, bohužel pro Vítkovice netrefuje prázdnou kasu.
12:00
Domácí dostali pěkně pokoupáno během přesilovky, tak doufejme že do konce třetiny zvládnou skóre dotáhnout.
10:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Ondřej Sidunov (0:2).
10:30
Vlček odvrátil nebezpečí před domácí brankou.
09:34
08:34
Hosté mají velkou anci napravit si reputaci z přesilové hry předtím.
07:29
Vyloučen hráč Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 5 minut za vysoká hokejka.
07:20
Novák z vytočení jen do tyče Maláčovi brány.
05:55
Pro Vítkovice ne moc vydařená přesilovka, více se na balónku drželi domácí i přes oslabení.
04:00
Štěstí pro domácího gólmana, balónek poskakoval na brankové čáře a nějakým záhadným způsobem mu proskočil mezi nohy a nakonec pod ruku, kde balónek chytá a uklidňuje přesilovku.
03:55
Vyloučen hráč Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
03:20
První střela Kunce, jen do basketbalového koše nad brankou.
02:28
Vítkovická první lajna neskutečně tlačí na domácí.
01:10
Dittrich už si připisuje dva výborné zákroky a posílá svůj tým do útoku.
00:10
Úvodní buly pro tým hostí, který hned od začátku utkání tlačí do branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Adam Palčinský, Ondřej Sidunov, Martin Sedláček
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Filip Vybíral, Jan Peška, Jan Sattler, Pavel Vlček, Vladimír Trčka