2:5
5:5
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:14
24. Šimon Perek, 24. Stanislav Karas, 43. Petr Bláha, 49. Šimon Perek, 52. Pavel Formánek, 54. Šimon Perek, 55. David Podařil - 4. Ondřej Baroch, 16. Filip Štědrý, 19. Ondřej Kuhajda, 19. Ondřej Kuhajda, 24. David Malkus, 25. Adam Tkadlec, 26. Filip Blažek, 34. Jiří Sloup, 35. Ondřej Baroch, 41. Ondřej Baroch, 53. Ondřej Kuhajda, 57. Tomáš Katolický, 59. Filip Štědrý, 60. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer 34 - Jiří Cisler 33; po třetinách: 0:4, 2:5, 5:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hostí: Předně bych chtěl poděkovat mým klukům, co zápas odehráli, protože ne každý měl stejný přístup. V zápase se nám povedla pouze druhá třetina, naštěstí nás zachránila produktivita v útoku. Díky všem za zápas.
59:59
Komentář matadora Radka Vobra: Po dlouhé době, velmi pěkné utkání z naší strany, které bylo i pro diváky koukatelné! Bohužel nás trápila produktivita v koncovce. Bohužel nesmíme spoléhat pouze na třetí třetiny, která byla z našeho pohledu nadproduktivní. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Vojtěch Bistrý (7:14).
58:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Filip Blažek (7:13).
56:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval David Malkus (7:12).
54:24
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil David Podařil bez asistence (7:11).
53:37
Zahoďte čepice, klobouky! Kapitán domácích Šimon Perek uzavírá svůj Hat trick!
53:36
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (6:11).
52:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval David Malkus (5:11).
51:01
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Stanislav Karas (5:10).
50:10
Nešťastné zakopnutí Tomáše Trojáka o domácího gólmana, naštěstí bez zranění obou zúčastněných!
48:18
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Tomáš Troják (4:10).
43:54
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:15
Neskutečnou sólo akci z půlky završil Petr Bláha krásným gólem na první tyčku!
42:14
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Tomáš Troják (3:10).
40:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jakub Mikolášek (2:10).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Domácí 20 - Hosté 15
39:31
Neskutečná jedovka od Standy Karase, bohužel těsně nad!
38:40
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:09
Bohužel neproměněné trestné střílení v podání Standy Karase. Míček sice vypadl z gólmana, ten si ho ovšem již pohlídal.
35:08
Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil Stanislav Karas.
34:30
33:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Jindřich Mošna (2:8).
33:31
Krásný pokus Petra Bláhy, který bohužel pro domácí, končí těsně vedle brány.
31:16
Neskutečné Motando Grando domácího Pavla Formánka, které bohužel končí bez střely na útočné polovině!
28:20
Špatné zprávy pro domácího kapitána Šimona Perka, který zlomil svojí hokejku.
25:50
Po rychlé přestřelce na obou stranách se nám rychle měnilo skóre, domácí tým se začíná stále častěji dostávat do nebezpečných šancí!
25:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Štědrý (2:7).
24:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Jindřich Mošna (2:6).
23:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Radek Vobr (2:5).
23:32
23:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (0:5).
22:14
Domácí útočník Stanislav Karas porovnal bránícího soupeře dohromady i s mantinelem.
20:49
Neuvěřitelné štěstí při stavení branky! Od nastřeleného gólmana Kačera se dostal míček na branku, kde ho jednoduše sebral a založil krásný protiútok!
20:01
Střely po první třetině: Domácí 6 - Hosté 13.
20:00
20:00
18:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Tomáš Katolický (0:4).
18:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda bez asistence (0:3).
18:01
Domácí tým v plném počtu!
16:01
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý z trestného střílení (0:2).
14:55
Příbramský mazák Standa Karas krásně obešel podle mantinelu dva protihráče, střela bohužel těsně nad branku!
13:35
Pavel Formánek svými houslemi znemožnil mladého obránce, následná střela bohužel do bloku.
12:34
Domácí gólman Vojtěch Kačer byl nepříjemné zasažen nohou do své masky! Naštěstí pro domácí pokračuje ve své Svatyni!
11:18
A máme tu další domácí MONTER SAVE v podání Vojtěcha Kačera!
07:33
Hostí z Plzně se začínají pomalu usazovat na útočné polovině domácích. Domácí gólman VOJTĚCH KAČER zatím neskutečné hlídá svojí svatyni!
04:50
Domácí útočník Stanislav Karas ve vyložené šanci, kterou bohužel likviduje gólman Hostí.
03:45
02:30
Uličník Lukáš Tancer zahrál vysokou nohou, p. rozhodčí ho upozornil, že toto již nechce vidět!
00:47
Domácí tým se poprvé dostal na dostřel soupeřovi branky, bohužel se neprosadil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek, Ondřej Baroch
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Stanislav Karas, Radek Vobr, Šimon Perek, Petr Bláha, Tomáš Troják