1:1
2:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno 3:9
25. Vojtěch Výborný, 59. Dominik Emlar, 59. Tomáš Hejzlar - 3. Dušan Přívara, 5. Vojtěch Teslík, 7. David Sachr, 19. Michal Skuhrovec, 34. Vojtěch Teslík, 53. Marek Pixa, 58. Sebastian Andersson, 59. Sebastian Andersson, 60. Jan Louvar; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Šimon Špaček 15 - Ondřej Lupoměch 13; po třetinách: 0:4, 1:1, 2:4;
60:00
59:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (3:9).
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: Domácí 5 Hosté 8
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: Z naší strany bohužel naprosto nejhorší výkon v sezóně. Zápas se hrál bez tempa, když jsme si v chůzi došli pro 3 body po jasném rozdílu ve skóre, což nebylo odrazem předvedené hry.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Soupeř byl dnes lepší, navíc nám utekla 1. třetina a zbytek už si soupeř pohlídal. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:00
Domácí v 6
58:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Pavel Kotrč (3:8).
58:41
Stavy utkání se nám tu mění ani ne po 10 sekundách.
58:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Filip Ullmann (2:8).
58:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hašek (2:7).
58:06
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:06
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
58:06
Domácí dostávají šanci snížit brankový rozdíl.
57:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Sebastian Andersson, asistoval Jan Louvar (1:7).
57:23
A přesilovku využívají a navyšují gólový náskok.
57:10
Navíc hostí ještě ve výhodě jednoho hráče.
56:53
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:48
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
52:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Jan Louvar (1:6).
52:29
Pixa našel skulinku a zakončuje za záda Špačka.
51:48
Emlar zkouší od půlky, bohužel střela jde mimo branku.
50:35
Utkání začíná být přiostřené...
50:26
Timeout Kanonýři Kladno
50:19
No, na hřišti se neděje nic zvláštního, balonek je chvíli na hokejkách domácích někdy na hokejkách hostí.
47:45
Hra je ve vysokém tempu.
46:25
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Dominik Emlar.
46:19
Na hřišti je vidět hodně osobních soubojů.
45:23
Rozehra hostí, končí vysoko nad Špačkovou brankou.
43:23
Hostí opět na balonku a presují domácí hráče.
42:14
Střela od Hejzlara končí za brankou hostí.
41:34
Domácí na polovině hostí. Zkouší prostřelit obranu protihráče.
40:15
Hosté svoji přesilovku zvládli bez ztráty květinky a jsou na míčku.
39:12
Tak snad hra 5 na 4 připíše nějaké goly.
38:46
Domácí hru 5 na 3 nevyužívají.
38:09
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
36:34
Končí za brankou hostujícího celku.
36:31
Rozehra domácích u branky hostí...
35:10
Domácí na balonku, zkouší prostřelit obranu hostí...zatím se nedaří.
35:00
Dnešní utkání sleduje krásných 107 diváků! Děkujeme.
33:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval David Sachr (1:5).
33:16
Rozehra Výborného z rohu zneškodněna hostující obranou.
32:12
I ve druhé třetině jsou více na balonku hostující hráči a tlačí na domácí celek.
30:34
Rychlý protiútok hostí končí v rohu hřiště a k míčku se dostávají domácí.
28:41
Špaček vyráží nebezpečnou střelu hostí.
27:33
Hosté v přesilovce ostřelují domácí svatyni.
27:11
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Dominik Emlar (1:4).
24:15
A je to tady, domácí snižují náskok Kanonýrů na rozdíl 3 branek.
24:00
Přesilovka domácích, snad nám něco přinese.
23:46
Vyloučen hráč Vojtěch Teslík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:46
Černý po samostatném úniku trefuje jen hostujícího brankáře.
18:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Dominik Janda (0:4).
18:21
Tak to byl ukázkový gól Kanonýrů.......skoro z nulového úhlu trefuje Skuhrovec růžek Špačkovi svatyně.
17:01
Na straně domácích je hodně nepřesností a odevzdávají tak hostujícímu týmu balonek.
15:48
Kladno od středu posílá pumelici na Špačka, ten vyráží.
13:52
Střela na hostujícího brankáře, ten však připraven.
12:58
Rozehra domácích před brankou hostí.......odražená střela končí v rohu.
12:49
Střela domácího celku končí daleko za brankovištěm.
11:41
A další střela na domácí bránu.
11:15
Kanonýři rozehrávají z rohu, střela končí za mantinelem.
10:31
Hostující brankář vyplňuje ticho haly svými poznámkami ke svým hráčům.
08:56
Jaroměř zatím beze střely na branku. Hosté točí domácí borce.
08:20
Domácí na balonku.
07:55
Celá přesilovka skoro u konce a střela na branku nikde. Hosté kombinují až překombinují.
06:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Vojtěch Teslík (0:3).
06:33
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
06:33
Začínáme pěkně zostra, hosté navyšují rozdíl o tři branky.
04:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Michal Skuhrovec (0:2).
04:47
Pěknou přihrávku z úhlu poslal Skuhrovec na Teslíka a ten do prázdné brány zakončoval.
04:20
Kanonýři drží domácí na obranné polovině a nedávají jim zatím moc šancí jít do protiútoku.
02:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Sebastian Andersson (0:1).
02:48
Dušan Přívara se vytočil po mantinelu na střed hřiště a trefil přímo růžek branky.
02:44
Začíná se ve vysokém tempu, hráči běhají z jedné strany na druhou.
01:43
Škola drží míček na polovině hostí, rozehra z rohu pro domácí.
01:21
Hosté v první akci, střela končí v rohu hřiště.
00:01
Úvodní bully zápasu vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Marek Pixa, Vojtěch Pfaur, Filip Ullmann
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Pavel Kotrč, Vojtěch Výborný, Petr Hašek, Tomáš Hejzlar, Tomáš Černý
00:00
Dobrý sobotní večer vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online přenosu patnáctého kola první ligy mužů, kde se proti sobě utkají týmy TJ Sokol Jaroměř a Kanonýři Kladno.