2:5
4:2
- : -

FC Bučis Team - Florbal TJ Kobylisy 6:10
25. Tomáš Mudra, 28. Tomáš Filip, 42. Michal Soukup, 46. Matyáš Kalina, 52. Tomáš Mudra, 57. Tomáš Mudra - 3. Tomáš Kindl, 14. Matouš Neužil, 14. Ondřej Kočí, 23. Jakub Zíka, 35. Jan Hrdlička, 37. Jakub Zíka, 39. Ondřej Kočí, 40. Jakub Zíka, 57. Jan Hrdlička, 59. Jan Hrdlička; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Jan Hlinák 10, Jiří Procházka 8 - Marek Paleček 31; po třetinách: 0:3, 2:5, 4:2;
60:00
komentář trenéra Ondřeje Kočího: Z naší strany 2 výborně odmakané třetiny, ve třetí třetině jsme vypadli z role, především díky naším neproměněným šancím, ale naštěstí jsme v závěru zápasu potrestali soupeře, když hrali v šesti. Díky soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Dnes jsme v prvních dvou třetinách nadělovali předčasného Ježíška soupeři odfláknutým výkonem. Když už jsme se herně dokázali dostat do zápasu, zbytečnými vyloučeními jsme se o tuto šanci opět připravili. Ani zlepšený výkon ve třetí třetině na dělbě bodů nic nezměnil.
60:00
59:59
střely domácí po třetí třetině 16, střely hosté 8
58:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (6:10).
58:29
po 10 golu hostujících zkusil domácí hráč Matyáš Kalina a hostující hráč, který gol vstřelil Ondřej Kočí, jaké to v brance je
56:35
56:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Matyáš Kalina (6:8).
54:03
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil Jan Hrdlička.
54:03
hostující hráč s číslem 16 Honza Hrdlička neproměni ani svoji druhou šanci v trestném střílení, kterou dostal
51:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Veselý (5:8).
51:40
Tomáš Mudra svým druhým golem snižuje skore zápasu na 5:8
51:26
Bučis se pořád snaží skore snížit, hostující Kobylisy jim ale nic zadarmo nedají
48:36
skvělá střela Tomáše Mudry, kterou však hostující brankář hezky ramenem vyráží
47:33
v zápase jsou občas k vidění i tvrdé zákroky
45:21
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (4:8).
45:11
Domácí brankář Procházka předvádí skvělé zásahy
44:20
Bučis se stále snaží snížit
42:05
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:53
41:36
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Petr Haspeklo (3:8).
40:01
střely po druhé třetině domácí 13, hosté 7
40:00
40:00
39:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Jan Hrdlička (2:8).
39:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Procházka družstva FC Bučis Team
38:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Tomáš Kindl (2:7).
37:09
Michal Soukup se pokusil o snizení skore, brankář však zakročil a vyrazil
36:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Tomáš Kindl (2:6).
34:28
Vyloučen hráč Tomáš Filip družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nesportovní chování.
34:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (2:5).
33:20
Vyloučen hráč Michal Soukup družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
30:55
Petr Haspeklo nastřeluje tyč
27:42
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Filip, asistoval Michal Soukup (2:4).
27:42
obránce domácího týmu Tomáš Filip snižuje skore na 2:4
25:27
Tomáš Mudra mohl vstřelit svůj druhý gol a snížit tak skore zapasu, hostující brankář však míček nohama zastavil
24:50
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jakub Černý (1:4).
24:13
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Šimon Paldus (0:4).
22:07
hostující hráč Šimon Paldus našel svého kolegu Kubu Zíku, který byl úplné volný a ten zvyšuje náskok svého týmu na 0:4
17:16
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
16:21
hostující Matouš Neužil se pokusil zvýšit náskok, brankář však střelu vykryl
15:15
hráč s číslem 5 Honza Pohořalý šel sám na brankáře, ale bohužel se mu přez něj nepodařio dát gol
13:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Matouš Neužil (0:3).
13:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Antonín Semerád (0:2).
13:05
střílí hráč 43 Antonín Semerád, jeho ránu však domácí brankář vyráží, toho však využívá další hostující hráč s číslem 92 Matouš Neužil, který střelu doráží
11:44
další tyčka od hostujícího týmu
11:14
z protiútoků na obou stranách vyšli střelou lépe hostující, tu ale domácí brankář vyráží
09:17
hostující hráč s číslem 3 Ondřej Kočí byl ve výborné pozici, jeho střelu však domácí brankář viděl a vklidu chytil