3:1
1:4
- : -

FBC ZŠ Uničov B - TJ Postřelmov B 7:6
5. Petr Hejl, 6. Lukáš Jemelka, 9. Petr Hejl, 14. Stanislav Štork, 15. Jakub Zámečník, 24. Lukáš Jemelka, 33. Jakub Zámečník - 7. Petr Ptáček, 22. Ondřej Bahounek, 28. Václav Holík, 30. Marek Stříž, 34. Petr Ptáček, 36. Petr Ptáček; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:7; využití: 3:0; zásahy brankářů: Martin Valigura ? - Marek Havlíček ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:4;
36:00
35:43
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček, asistoval Václav Holík (7:6).
35:43
Vyloučen hráč Petr Hejl družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:47
Vyloučen hráč Ondřej Bahounek družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za bránění ve hře.
33:05
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček, asistoval Michal Morávek (7:5).
32:15
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Pavel Fröml (7:4).
29:07
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Marek Stříž, asistoval Michal Morávek (6:4).
29:02
Vyloučen hráč Petr Hejl družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za sekání.
27:48
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Václav Holík bez asistence (6:3).
27:46
Vyloučen hráč Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:46
Vyloučen hráč Václav Holík družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:46
Hostující hráč číslo 72 už nás potřetí navštěvuje na u stolku asi se mu zde líbí
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Lukáš Jemelka družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za hrubost.
23:59
Vyloučen hráč Antonín Mazuch družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za hrubost.
23:24
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Pavel Zahradníček (6:2).
22:45
Vyloučen hráč Michal Morávek družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:08
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Ondřej Bahounek, asistoval Pavel Holík (5:2).
14:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Pavel Zahradníček (5:1).
13:02
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Stanislav Štork, asistoval Petr Hejl (4:1).
12:42
Vyloučen hráč Václav Holík družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:51
Hejlík chce hattrick
08:04
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Petr Hejl, asistoval Lukáš Jemelka (3:1).
08:02
Vyloučen hráč Václav Holík družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:09
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček bez asistence (2:1).
06:09
Tohle se Hejlovi nepovedlo
05:58
04:50
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil Petr Hejl, asistoval Ondřej Michal (1:0).
04:18
Vyloučen hráč Jakub Soják družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za špatné střídání.
04:18
Zámečník nedal brejk
01:11
Zámečník na hřišti
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Postřelmov B:
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov B: brankář: Martin Valigura; hráči v poli: David Hradil, Lukáš Jemelka, Petr Hejl, Stanislav Štork, Pavel Zahradníček