2:0
- : -
TJ Turnov

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Turnov 6:2
11. Kristýna Střihavková, 22. Kristýnka Otcovská, 22. Lenka Svobodová, 25. Laura Vytrhlíková, 41. Laura Vytrhlíková, 47. Karolína Slavíková - 20. Lucie Veselá, 32. Lucie Veselá; rozhodčí: Jan Vacín - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2 + Kristýna Střihavková OS:5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 32 - Denisa Plačková 36; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra týmu hostů, Radima Kolomazníka: Jsem zklamaný. Začali jsme hrát až ve chvíli, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Na každý gol se nadřeme, soupeřkám jsme dnes darovali jednoduché branky z brejků. Děkuji svému týmu za předvedenou hru a soupeřkám za dobré utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř přijel s taktikou uspání hada a jen díky naší nemohoucnosti to nebylo 10:1. Pak kobra uštkla a byl to kolotoč. Naštěstí jsme našli sérum a zápas ovládli i v rychlejším tempu. Poslední část oba týmy potrénovaly přesilovky a je vidět, že ten trénink potřebují. Alles gute. Danke sehr aus Sudetenland.
60:00
57:52
Střihavkové dýchají na záda hráčky Turnova, ale ta si je obehrává a přihrává Tancošové která zkouší zakončovat a trefuje se přímo mezi nohy Ptáčkové, ale míček jede mimo bránu
56:57
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
56:33
Vytrhlíková trefuje boční síť
54:43
Vyloučen hráč Šárka Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
53:12
Slavíková utíká turnovským obránkyním a střílí nad ruku Ptáčkové
52:14
Vlková nahrává Svobodové, ale Tancošová nečeká a jde hned proti střele
51:48
Vyloučen hráč Kateřina Vacíková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:55
Hostující tým hraje v plném počtu
50:46
Bajerová vytlačuje Střihavkovou
48:55
Vyloučen hráč Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
48:09
Litvínov nepouští nic zadarmo
46:13
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (6:2).
40:40
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (5:2).
36:44
Vlková běží rychlí protiútok na domácí stranu jenže je skřípnutá litvínovskýma obránkyněma
35:22
Střihavková dobíhá míček a zkouší ještě dorážet, ale už nestíhá
33:11
Hra má neustále své tempo
31:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Lucie Brabcová (4:2).
24:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Petra Prosná (4:1).
24:26
Veselá se otáčí po standardtce a trefuje Soukupové helmu
23:32
Bajerová a Svobodová si neustále hlídají Otcovskou za svojí bránou
21:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Kristýnka Otcovská (3:1).
21:10
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Laura Vytrhlíková (2:1).
21:09
Vytrhlíková přihrává Otcovské přímo před bránu a ta to doklepává Backhandem
20:01
20:00
Vyloučen hráč Lucie Brabcová družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
19:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Karolína Bittnerová (1:1).