3:2
0:2
- : -

Florbal Jirkov - ASK Lovosice - LFP 3:4
3. Matyáš Viertler, 5. Jan Willheim, 8. Jakub Vitvar - 1. Lukáš Zadák, 12. Michal Ultsch, 20. Daniel Dittrich, 22. Tadeáš Nepovím; rozhodčí: Radek Ložan - Daniel Castrillo; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Smýkal ?, Zdeněk kaisr ? - Antonín Kabelka ?; po třetinách: 3:2, 0:2;
23:59
Happyend pro Lovosické mladíky kteří si teď mohou užít děkovačku s diváky
21:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tadeáš Nepovím bez asistence (3:4).
20:20
Vyloučen hráč Jan Willheim družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:18
Vyloučen hráč Matěj Bureš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Daniel Dittrich, asistoval Tadeáš Nepovím (3:3).
19:30
Další pavučiny vymeteny tentokrát po střele Dittricha
17:08
Vyloučen hráč Daniel Dittrich družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
11:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Ultsch bez asistence (3:2).
11:39
Ultsch si na polovině hřiště poradil se dvěma hráči mezi kterými prošel jako nůž máslem a následně vymetl pavučiny Jirkovské brány.
10:21
Křížek orazítkoval tyč!
09:33
Trestné střílení družstva Florbal Jirkov neproměnil Jan Willheim.
08:33
Vyloučen hráč Matyáš Viertler družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
07:02
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Michal Votava (3:1).
06:23
Jirkov se to snaží hrát přes jednoho hráče ale toto je týmový sport a nemusí to vždy vyjít!
05:35
Do haly dorazila početná skupina Hráčů A-týmu v čele s Pavlem Vodenkou aby podpořila mladé naděje Lovosického florbalu.
04:34
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jan Willheim bez asistence (2:1).
03:50
Na hřišti mimo jiné můžeme vidět Jakuba Křižáka přezdívaného křížek. Na hřišti si počíná opravdu zkušeně
02:55
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Matyáš Viertler, asistoval Jakub Vitvar (1:1).
01:52
Zápas mezi domácími Lovosicemi a hostujícím Jirkovem slibuje slibnou bitvu o tři body!