2:0
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC Playmakers Prostějov 7:3
3. Štěpán Král, 5. Marek Viterna, 17. Lukáš Krmela, 19. Tomáš Daniel, 21. Štěpán Král, 25. Marek Viterna, 28. Marek Viterna - 8. Tomáš Novák, 19. Miroslav Bukovan, 20. Tomáš Novák; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2 + Kamil Juhaňák 5:1; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Turický ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
36:00
34:11
Vyloučen hráč Miroslav Bukovan družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
27:20
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Lukáš Krmela (7:3).
24:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Tomáš Daniel (6:3).
24:00
24:00
20:51
Vyloučen hráč Kamil Juhaňák družstva FBK Jeseník na 5 minut za hrubost.
20:03
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Štěpán Král, asistoval Tobiáš Lutonský (5:3).
19:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jaroslav Půda (4:3).
18:56
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Daniel, asistoval Marek Viterna (4:2).
18:39
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Michal Závodný (3:2).
18:29
Vyloučen hráč Štěpán Král družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:29
Vyloučen hráč Lukáš Krmela družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
16:57
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Krmela, asistoval Štěpán Král (3:1).
12:00
12:00
07:25
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Tomáš Novák, asistoval Filip Otáhal (2:1).
04:14
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Tomáš Škarpa (2:0).
02:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Štěpán Král, asistoval Lukáš Krmela (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Marek Turický; hráči v poli: Tobiáš Lutonský, Tomáš Škarpa, Štěpán Král, Marek Viterna, Lukáš Krmela