4:2
3:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Snipers Třebíč 8:4
14. Jakub Kostelník, 21. Jan Baďura, 23. Adam Lichnovský, 28. Daniel Šimíček, 39. Lukáš Vávra, 48. Jakub Kostelník, 53. Lukáš Vávra, 56. David Matúš - 4. Tomáš Nestrojil, 30. Jaroslav Dlabač, 39. Jan Homolka, 54. Lukáš Mátl; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Jan Klinka 19 - Jan Bazala 22; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:1;
60:00
59:59
Ohlas trenéra Snipers Třebíč Michala Pazderníka: "Úspěšnost v zakončení, to je náš hlavní problém a to s čím se potýkáme delší dobu a co nás trápí. Bohužel pořád stejná písnička do kola. Děkujeme domácím za utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas se nám povedl a stále je co zlepšovat v rozehrávce. Soupeře jsem moc k vyloženým šancím nepustili a děkujeme soupeři za hru.
57:03
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
56:04
Ve svém prvním zápase se prosazuje taky nová posila Vikingů David Matúš.
55:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Lukáš Vávra (8:4).
53:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Štveráček (7:4).
53:03
Vávra nedává šanci při trestném střílení a navyšuje na 7:3
52:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra z trestného střílení (7:3).
48:54
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
48:30
Rozhodčí má zdviženou pravici.
47:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vojtěch Zátopek (6:3).
46:47
Vyloučen hráč Filip Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
46:25
Další šance domácích nevedla ke vstřelení gólu.
44:26
Několik osobních soubojů ve středu hřiště.
43:03
Třebíč zvyšuje aktivitu v útočném pásmu.
40:58
Vikingové nezúročili šanci na navýšení stavu utkání.
40:00
40:00
38:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Homolka, asistoval Filip Salák (5:3).
38:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jan Monsport (5:2).
36:55
Šance obou týmu v krátkém sledu za sebou.
34:57
Vávra neproměňuje velkou šanci.
32:05
Hra obou týmu je v tuto chvíli bez náznaku větší šance.
29:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Mátl (4:2).
28:00
Útočný faul hostí přerušuje slibnou akci.
27:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Adam Lichnovský (4:1).
26:52
Střela v domácích neskončila brankou
26:11
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
25:22
Střela Zátopka mimo branku.
24:39
Vikingové kombinuji na vlastní polovině.
22:30
Lichnovský vypíchl na středu hřiště míček a blafákem zvyšuje na 3:1
22:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský bez asistence (3:1).
21:17
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
20:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Petr Podlezl (2:1).
20:00
20:00
19:26
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Lukáš Mátl.
18:19
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:05
Kostelník nekompromisní střelou srovnává stav utkání
13:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Baďura (1:1).
08:30
Domácí nastřelili tyčku hostující svatyně.
07:44
Break domácího týmu Vávra nezakončil přesně
06:50
Střela Kubátka vysoko nad brankou hostujícího týmu.
05:16
Klinka neudržel míč ve své výstroji a hosté toho využili vstřelením úvodní branky v utkání.
03:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Nestrojil, asistoval Jiří Blaha (0:1).
01:56
Hosté jako první si zapisují střelu na branku domácího týmu
00:10
Hosté vyhráli úvodní bully
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Michal Machálek, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Jan Homolka, Lukáš Mátl
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jan Baďura, Tadeáš Strnad, Adam Lichnovský, Petr Podlezl, Lukáš Vávra