3:1
3:1
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Chomutov B 11:2
2. Martin Šnobr, 2. Richard Strejcovský, 6. Jakub Zeleník, 8. Petr Šimon, 14. Petr Šimon, 21. Jakub Zeleník, 23. Vojtěch Strejcovský, 30. Marek Nekuda, 34. Vojtěch Strejcovský, 35. Lukáš Mucha, 43. Jakub Zeleník - 19. Daniel Husák, 39. Jiří Říha; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 10 - Jakub Fiala 38; po třetinách: 5:0, 3:1, 3:1;
45:00
42:28
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (11:2).
38:58
Vyloučen hráč Marek Chlebeček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:49
Vlastní branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Říha (10:2).
35:35
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil Vojtěch Strejcovský.
34:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Martin Šnobr (10:1).
33:39
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Marek Schäfer (9:1).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Marek Nekuda z trestného střílení (8:1).
22:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (7:1).
20:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Lukáš Mucha (6:1).
18:45
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák bez asistence (5:1).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Vojtěch Strejcovský (5:0).
07:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Richard Strejcovský (4:0).
05:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Matěj Rabel (3:0).
01:30
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Martin Šnobr (2:0).
01:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Petr Šimon (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Daniel Husák, Christian Malec, Marek Chlebeček, Daniel Horáček, Šimon Fillinger
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Říha, Jakub Zeleník, Matěj Rabel, Vojtěch Strejcovský, Jiří Moravec