0:2
6:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Chomutov B 6:7
36. Jan Polák, 38. Jiří Klokočník, 40. Lukáš Láník, 43. Jan Polák, 43. Jiří Klokočník, 43. Jan Polák - 4. Matěj Martinovský, 8. Daniel Husák, 22. Patrik Karger, 25. Daniel Horáček, 31. Patrik Karger, 38. Daniel Horáček, 39. David Mikulec; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 20 - Jakub Fiala 21; po třetinách: 0:2, 0:2, 6:3;
45:00
43:41
Vyloučen hráč Daniel Horáček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Lindner (6:7).
42:40
Timeout Florbal Chomutov B
42:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Lukáš Láník (5:7).
42:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák bez asistence (4:7).
40:31
39:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jan Polák (3:7).
38:18
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil David Mikulec, asistoval Matěj Martinovský (2:7).
37:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Jan Polák (2:6).
37:13
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Horáček, asistoval Marek Chlebeček (1:6).
35:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (1:5).
34:22
Vyloučen hráč Marek Chlebeček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:28
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
30:22
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval David Mikulec (0:5).
30:00
30:00
29:13
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
24:01
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Horáček, asistoval Christian Malec (0:4).
23:28
Vyloučen hráč Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
21:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger z trestného střílení (0:3).
19:49
Vyloučen hráč Filip Derfler družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:05
Vyloučen hráč Marek Chlebeček družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hra bez hokejky.
07:52
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák bez asistence (0:2).
03:53
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Patrik Karger (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Daniel Husák, Daniel Horáček, Šimon Fillinger, Christian Malec, Marek Chlebeček