3:1
1:4
- : -

FBC Přerov U20 B - 1. FBK Rožnov p/R B 5:5
2. Michael Zbruž, 23. Adam Budnik, 26. Adam Budnik, 30. Martin Kubalík, 41. Martin Kubalík - 19. Tomáš Herman, 34. Michal Konvičný, 37. Petr Krhut, 38. Tomáš Martyčák, 39. Zbyněk Štamposký; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Ceh ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:4;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC Přerov U20 B na 2 minuty za sekání.
43:57
Timeout 1. FBK Rožnov p/R B
40:55
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Martin Kubalík bez asistence (5:5).
38:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Michal Konvičný (4:5).
38:22
Rožnovská modla Zbyněk Š, nyní obrací dějiny a rovněž i bodový zisk na stranu Rožnova. Jeho první střelu soupeř zablokoval, Zbyněk se však nezalekl a došel si pro bod středem hřiště.
37:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Daniel Šichtař (4:4).
37:49
a očividně i na čepelích, neb Rožnov srovnává! Zkušenost začíná vítězit nad mládím a elánem
37:06
Tyčka zvonila v rožnovské svatynia všichni svatí nyní stojí namačkání v jejich bráně.
36:02
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Daniel Šichtař (4:3).
36:02
Krhut snižuje na rozdíl 1 branky a máme zaděláno na drama jak z Hamleta!
35:30
V hlavní roli opět rožnovská zeď. Golman zlikvidoval další samostatný únik, i následnou dorážku.
34:45
Na hřišti se začíná jiskřit jak u odpichu Nové Huti a rovněž frekvence střel se blíží klimaxu bitvy z Verdunu
34:00
Nestraným okem pozorovatele musím zhodnotit, že se na zápas začíná dát dívat! Únik hráče Přerova zlikvidoval splendidním zákrokem golman a drží tak Rožnov nadále ve hře.
33:16
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Dalibor Plesník (4:2).
33:16
Neskutečný zákrok proti střele Konvičného. Hráč jménem Dalibor však spoluhráče podržel a koriguje stav.
32:30
Krhut nyní vyháčkoval příležitost pro č. 79, střela však skončila na břevně! Hra se nám začíná s blížícím se večerem přiostřovat
30:01
A je tady závěrečná část dnešního klání. Již nyní můžeme diváky pozvat na poslední mač dnešního turnaje, ve kterém se představí Tým Sk Domaslavice, v čele s časoměřičem Petrem a vyzve holomócké béčko.
30:00
30:00
Druhá třetina byla herně pevně v rukou přerovskýchm což se zrcadlí na výsledku, který přesně odpovídá předváděné hře. Je otázkou, zdali se squad kolem superstár Krhuta zmůže k odporu!
30:00
29:13
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (4:1).
29:13
Přerov po akci extraligových parametrů odskakuje na rozdíl 3 branek. Rožnov se stále neotřepal s předchozího výprasku.
27:00
Za současný výsledek může Rožnov vděčit golmanovi, který, jako skála, hájí valašskou čest! Je však ve svém snažení prozatím jediný.
25:00
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Adam Budnik bez asistence (3:1).
25:00
S Rožnovem je zle! Jejich útočné snažení je rovné francouzské ofensivě z roku 1939 ... jalové jak roční kráva. Naopak Přerov odskakuje
22:29
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Adam Budnik, asistoval Martin Kubalík (2:1).
22:29
Božská ruka byla potrestána a Přerov opět odskakuje. Příijde konečně gólová smršť prvního týmu ligy???
21:17
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za hra rukou.
21:17
Zbyněk použil část těla, kterou skutečně neměl a bude za tento přečin pykat.
21:05
A bude tu trest!
19:57
Nevíte někdo z diváků, co plánuje Iva Kubelková na příští léto??? Ptám se pro kamaráda
18:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Herman, asistoval Tomáš Martyčák (1:1).
18:37
Rožnov z trestného úderu srovnává a máme tady drama!!!
16:00
Prvním vzrušením druhé třetiny byl rozhovor o paní Ive Kubelkové, Na hrišti prozatím panuje status quo
15:01
a máme tady druhý trimestr dnešního mače
15:00
15:00
První třetina je za námi a více ze hry měl prozatím Rožnov, který vsází na zkušenost a o cca 20 let vyšší věkový průměr. I to však nestačí a poplatno hesla "Mládí vpřed" prozatím drží vítězství hubené jako somálský pirát tým Přerova.
15:00
13:29
Přerovský hráč nyní v ložence netrefil z voleje prázdnou bránu, Frekvence střelby prozatím připomíná fotbalové utkání Sparta Praha - Opava a rovněž i jeho atraktivita je obdobná
11:05
Rožnovská snaha o vyrovnávací branku se pohybuje pouze v teoretické rovině. Inspirace házenou není vždy správným receptem na obranu soupeře,
09:06
Máme tady největší nervy dnešního zápasu ... zaseklou časomíru!
09:05
Vyloučen hráč Jan Běhal družstva FBC Přerov U20 B na 2 minuty za sekání.
06:49
Rád bych k průběhu zápasu něco bližšího napsal ... leč není co, hraje plná nepřesností a týmy prozatím vynikají bojovností
05:06
Velký dík dnes patří přerovskému hráči č. 23, který se obětoval pro tým a dnešní zápas sleduje společně s dalšímu 7 neplatícími diváky z tribuny sever!
03:25
Fenomenální zákrok brankáře Přerova proti pohotové střele soupeře. Hra se nám začíná vyrovnávat, leč oko diváka zůstává stále suché!
02:14
Zápas zatím probíhá v poklidném tempu. Rožnov je očividně šokován rychlou brankou a tak se nedostává za polovinu
01:22
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Michael Zbruž, asistoval Jakub Zdráhal (1:0).
00:01
Zdravíme Vás z duelu prvního s posledním. Dnešním časoměřičem bude Peťka Fojtík, Ing., stavební magnát
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Žitník, Michal Konvičný, Zbyněk Štamposký, Dalibor Plesník, Daniel Šichtař