3:1
2:1
- : -

FBC Česká Lípa - SC Podještědí Č. Dub 10:3
1. Oliver Brodský, 10. Oliver Brodský, 11. Jakub Knespl, 11. Jiří Astaloš, 14. Petr Mazal, 26. Richard Šulc, 26. Oliver Brodský, 29. Jiří Astaloš, 36. Jiří Astaloš, 40. Richard Šulc - 12. Michal Třešňák, 19. Adam Topinka, 37. Jan Kopecký; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3 + Richard Šulc 5:4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Jakub Kněžour ? - Petr Bulíř ?, Lukáš Němeček ?; po třetinách: 5:1, 3:1, 2:1;
41:20
Vyloučen hráč Dili Nguyen družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
39:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Jakub Knespl (10:3).
37:21
Vyloučen hráč Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hra na zemi.
36:13
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký bez asistence (9:3).
35:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Dili Nguyen (9:2).
30:31
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Oliver Brodský (8:2).
27:36
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:36
OPRAVDU ŠKOLÁCKÁ CHYBA HOSTUJÍCÍHO HRÁČE, KTERÝ JDE PYKAT NA TRESTNOU LAVICI ZA NEDOVOLENOU VZDÁLENOST.
25:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Jakub Knespl (7:2).
25:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Jan Petříček (6:2).
22:50
Trestné střílení družstva SC Podještědí Č. Dub neproměnil Michal Třešňák.
19:20
Vyloučen hráč Richard Šulc družstva FBC Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
18:24
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Adam Topinka, asistoval Jaroslav Šámal (5:2).
16:40
Vyloučen hráč Jiří Astaloš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Němeček družstva SC Podještědí Č. Dub
15:00
15:00
13:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Oliver Brodský (5:1).
12:15
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
11:17
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák z trestného střílení (4:1).
10:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Richard Šulc (4:0).
10:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Knespl, asistoval Jiří Astaloš (3:0).
09:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Zdeněk Petrák (2:0).
04:05
Vyloučen hráč Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
00:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Richard Šulc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Petr Bulíř; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Michal Třešňák