1:1
4:0
- : -

Florbal Chomutov Domeček - FBC Česká Lípa blue 5:1
5. Eliška Bidmonová, 17. Adam Fišer, 18. Adam Fišer, 19. Nela Fojtíková, 24. Natálie Königová - 11. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Dominik Reczai - Václav Hartl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Bocianová ? - Tobias Hartman ?; po třetinách: 1:1, 4:0;
24:00
23:13
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Natálie Königová, asistoval Jan Holovej (5:1).
19:46
Vyloučen hráč David Sedláček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hrubost.
19:04
Timeout FBC Česká Lípa blue
18:06
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Nela Fojtíková, asistoval Natálie Königová (4:1).
17:18
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Adam Fišer, asistoval Ondřej Kirchner (3:1).
16:31
12:00
12:00
10:28
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Štěpánka Haklová bez asistence (1:1).
04:58
Branku družstva Florbal Chomutov Domeček vstřelil Eliška Bidmonová, asistoval Ondřej Kirchner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Reczai a Václav Hartl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Natálie Seifrtová, Samuel Vacek, Lubomír Jelínek, Michaela Mazurová