1:2
0:4
- : -

Florbal Praha - Florbal TJ Kobylisy C 2:7
11. Josef Vedej, 15. Jan Rössler - 5. Ctirad Malina, 15. Jan Hrdlička, 16. Tomáš Procházka, 27. Jan Bartůněk, 29. Roman Svrček, 32. Ondřej Neužil, 32. David Ledvinka; rozhodčí: Petr Bína - Jaroslav Verner; vyloučení: 5 + Jan Šrámek OS:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Čipera ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:4;
36:00
33:39
Krátkou pauzu pro ošetření jsme využili pro sčítání diváků - nepříliš záživný zápas jich sledují téměř dvě desítky.
31:27
Trestné střílení s Jistotou proměňuje Ledvis, Kobylisy pak čeká navíc další přesilovka.
31:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil David Ledvinka z trestného střílení (2:7).
31:26
Vyloučen hráč Tomáš Horáček družstva Florbal Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
31:08
Parádní střelou o tyč se prosazuje Ondra Neužil.
31:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil, asistoval Jan Hrdlička (2:6).
29:55
Klid na kobyliské hole přináší gólem Svrček.
29:20
Poprvé ve třetí části si na balon šáhnul i Kuba Musil, zasáhl s jistotou.
28:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček, asistoval Jan Hrdlička (2:5).
28:20
A zdá se, že to bude jediný gól dlouhé přesilovky.
26:30
Po jasném faulu hráč "domácích" neudržel nervy a kromě dvojky vyfasoval ještě další dvojku a desítku za nesportovní chování. Kobylisy tak čekala 4minutová přislovka, kterou zatím využily jedním gólem - dorážkou se prosadil Bárt.
26:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Bartůněk, asistoval Daniel Havlíček (2:4).
24:33
Vyloučen hráč Jan Šrámek družstva Florbal Praha na 2 minuty za hrubost.
24:33
Vyloučen hráč Jan Šrámek družstva Florbal Praha - osobní trest.
24:33
Vyloučen hráč Jan Šrámek družstva Florbal Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
24:01
Zápas zatím příliš florbalové krásy nepřinesl, snad třetí třetina dojem napraví.
24:00
24:00
23:40
Další fantastický zákrok Musila!
21:45
Další výborný zákrok Musila drží vedení na straně Kobylis.
21:15
Po tvrdém souboji v rohu hřiště i "domácí" požadovali vyloučení hráče Kobylis, konkrétně Lukáše "Koblijy".
20:00
V oslabení měl velkou šanci hráč týmu Florbal Praha, ale v samostatném úniku jej parádně vychytal Kuba Musil. Následně byl na půlce hřiště ragbyově složen Ledvis, což vyvolalo v hale všeobecné veselí.
19:35
Vyloučen hráč Jan Bráza družstva Florbal Praha na 2 minuty za sekání.
19:18
Síťku za "domácím" gólmanem rozvlnil Ctíra, bohužel jen z boku.
15:51
Dan Havlíček netradičně z kanceláře na levém mantinelu mířil do růžku, ale před brankou ještě tečoval Prochy a Kobylisy opět vedou. Skóre mohl o minutu později navýšit Bohoušek, ale sám před gólmanem s kličkou do bekendu neuspěl.
15:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Daniel Havlíček (2:3).
14:58
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Jan Rössler z trestného střílení (2:2).
14:58
Po faulu v předbrankovém prostoru Kobylis následovalo trestné střílení a skóre je opět srovnáno.
14:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Neužil (1:2).
12:50
12:50
Faul při střele neušel pozornosti sudích a Kobylisy čeká první přesilovka zápasu. V ní se k první dobré střele dostal Ledvis, gólman však jistě zasáhl. První útočná formace "hostů" nadále drží "domácí" v pásmu a přichází gól - Bohoušek po asistenci Ondry Neužila vrací vedení na stranu Kobylis.
12:22
Velkou šanci "domácích" likviduje skvělým zákrokem Musil.
12:00
12:00
10:47
Branku družstva Florbal Praha vstřelil Josef Vedej, asistoval David Nábělek (1:1).
10:47
Minutu před koncem třetiny vyrovnává Vedej, v posledních vteřinách skoro gólová střela Havlíčka končí jen na masce "domácího" gólmana.
04:36
Skóre zápasu hraného zatím ve vlažném tempu otvírá Ctíra Mailina po parádním naservírování od Romana Svrčka jak na zlatém podnose. Kuchařské srdce zapisovatele zaplesalo.
04:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Roman Svrček (0:1).