4:1
0:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:5
26. Petr Dolejš, 28. Jan Loskot, 33. Adam Černý, 34. Petr Dolejš - 1. Filip Blažek, 18. Filip Blažek, 21. Patrik Med, 45. Matouš Bešta, 50. Tomáš Voříšek; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 34 - Michal Schödlbauer 35; po třetinách: 0:2, 4:1, 0:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 12 :12
59:59
Střely celkem 39:39
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska velmi povedený zápas. myslím, že se musel všem zúčastněným líbit, kluci se rvali o body, ale bohužel chybělo i trochu štěstí. Jsem hrdý na jejich výkon, děkuji soupeři za opět velmi povedený zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostů: Paradoxně jsme asi nejhůř odehráli první třetinu, kterou jsme vyhráli 2:0. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší a už se to blížilo nějakému výkonu, který bych si představoval. Děkujeme soupeři, pořadateli a rozhodčím, kteří svoji premiéru zvládli pěkně.
59:58
Domácí měli poslední velkou šanci ale stav se nemění a Milevsko prohrává rozdílem jedné branky.
59:15
Timeout FBC Došwich Milevsko
49:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Matěj Šrámek (4:5).
44:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Blažek (4:4).
43:51
Přitvrzuje se, zrychluje se, ale stav se nemění. Hosté se snaží konstruktivně probojovat k brance domácích
33:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Dan Hrůza (4:3).
32:25
Máme tu vyrovnaný stav po dlouhém pasu s střele Adama Černého z otočky, který očividně ví co dělá.
32:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vít Šobek (3:3).
27:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Loskot, asistoval Václav Strouhal (2:3).
27:58
Domácí snižují stav po parádní dělovce Loskota, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci
27:02
Jakub Štván vysílá jeho již čtvrtou střelu, avšak znovu mimo
25:35
Domácí vstřelují první branku po pěkné souhře bratrů Dolejšů.
25:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (1:3).
25:15
Hostující brankář ukazuje parádní zákrok a vychytal jasný gól
20:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Jakub Mikolášek (0:3).
17:50
Máme tu druhou branku utkání, kdy hosté po rozehrané standartní situaci na půli hřiště vstřílí další branku
17:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Vojtěch Bistrý (0:2).
13:22
Hra se přelévá ze strany na stranu, vidíme početné šance z obou stran, občas zahlédneme i sekačky a dřevorubce.
10:31
Domácí nevyužili přesilovou hru.
08:31
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
06:55
Domácí Milevsko zatím nevstřeluje branku, i když mají obrovské šance, nedokázali zatím žádnou proměnit.
05:57
Vidíme hru nahoru dolu, zatím fantastický Kahoun ukazuje své kvality a nepouští žádnou další branku.
00:11
První rychlou branku vstřelují hosté po úvodním vhazování.
00:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (0:1).
00:01
Vítáme Vás v Milevsku na utkání mezi Milevskem a Plzní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Matouš Bešta, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek, Patrik Med
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jan Loskot, Vít Šobek, Václav Strouhal, Adam Černý, Kryštof Süsmilich