3:1
2:2
- : -

FBC STŘELCI UNHOŠŤ - FbC Red Dragons Hořovice 5:3
1. Michal Chvátal, 3. Jakub Kříž, 4. Michal Chvátal, 23. Daniel Rektorys, 24. Daniel Rektorys - 1. Ondřej Zbahna, 17. Jakub Zajíček, 21. Jakub Zajíček; rozhodčí: Michal Lipinský - Jakub Kabourek; vyloučení: 0:0 + Jaroslav Čapek 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Jaroslav Čapek ?; po třetinách: 3:1, 2:2;
24:00
23:43
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Daniel Rektorys, asistoval Jakub Kříž (5:3).
22:27
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Daniel Rektorys bez asistence (4:3).
20:58
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Zajíček, asistoval Matěj Pliml (3:3).
20:45
Vyloučen hráč Jaroslav Čapek družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
16:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Zajíček, asistoval Jan Frühauf (3:2).
12:00
12:00
10:12
Timeout FBC STŘELCI UNHOŠŤ
03:41
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Michal Chvátal, asistoval Daniel Rektorys (3:1).
02:40
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Jakub Kříž bez asistence (2:1).
02:39
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
00:58
00:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Zbahna bez asistence (0:1).