0:2
3:0
- : -

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - Litolica Lisboa 99 3:2
31. Kamil Gembec, 32. Kamil Gembec, 36. Kamil Gembec - 20. Jakub Drobný, 24. Jakub Drobný; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Václav Dušek 12 - Josef Sajfrt 19; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:0;
36:00
35:39
Timeout Litolica Lisboa 99
35:39
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Štěpán Motejzík (3:2).
31:44
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Štěpán Slaný (2:2).
30:23
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Jan Duben (1:2).
24:00
24:00
23:36
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jakub Drobný, asistoval Tomáš Rambousek (0:2).
21:22
Vyloučen hráč Tomáš Kunca družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
19:12
12:00
12:00
04:30
Vyloučen hráč Jan Černík družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Litolica Lisboa 99: brankář: Josef Sajfrt; hráči v poli: Petr Petráš, Petr Eliška, Michal Hlaváček, Petr Malý, Jakub Drobný
00:00
Line-up domácích FBC Medvědi Severu Česká Lípa: brankář: Václav Dušek; hráči v poli: Štěpán Slaný, David Marhan, Kamil Gembec, David Derka, Tomáš Kunca