2:0
6:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 10:6
7. Michael Kočandrle, 12. Vojtěch Klápa, 23. Tomáš Jančík, 37. Vojtěch Wojnar, 43. Vojtěch Klápa, 44. Vojtěch Klápa, 52. Vojtěch Klápa, 57. Matěj Moravec, 60. Vojtěch Klápa, 60. Vojtěch Wojnar - 4. Lukáš Dubský, 7. Lukáš Kašpar, 7. Adam Kocián, 16. Ondřej Hurt, 19. Adam Kocián, 52. Lukáš Kašpar; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:3; využití: 4:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Filip Čermák 15; po třetinách: 2:5, 2:0, 6:1;
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: Tatran 9, Sparta 7
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Hendricha: Dnes pohledný zápas, ve kterém jsme nezískali žádné body díky zbytečným chybám na středu hřiště a špatné produktivitě v druhé a třetí třetině. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domacích Lukáše Langera: Náš klasický vstup do zápasu. Vyrovnaná druhá třetina a ta třetí rozhodla v náš prospěch. Musíme zapracovat na první třetinách. Děkujeme soupeři za utkání a dobrou noc.
60:00
59:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Vojtěch Klápa (10:6).
59:49
Wojnar trefuje Sparťanskou kasu.
59:34
Tomčo na Klápu, ale ten nezpracoval.
59:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Vojtěch Wojnar (9:6).
58:08
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
57:55
Tomčo střílí .
57:32
Sparta hraje v 6ti bez golmana.
56:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Jan Pojar (8:6).
56:04
Moravec ukázkovej backhand ze vzduchu, Sparťanům padají brady!
55:58
Tatran rychle dopředu.
54:57
Jurco pod vlastní brankou.
54:22
Sparta na míčku, Tatran čeká na jejich chybu.
53:22
Vavroušek na zemi
51:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Ivan Tomčo (7:6).
51:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Ondřej Hurt (6:6).
51:24
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
51:24
Podržené vyloučení pro Spartu za hrubost.
50:07
Wojnar trefuje tyč.
49:51
Tomčo volí přihrávku na Šebka před Sparťanskou kasou. Ta mu ale nevyšla.
49:24
Řehák minul Jurcovu branku.
48:34
Sparta se snaží udržet míček v útočném pásmu, ale Klápa ho vypichuje a žene se dopředu.
47:58
Vyloučen hráč Michael Kočandrle družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
47:58
Další přesilovka pro Spartu.
46:33
Opět Moravec a Klápa, Špaček ale hru u hostí uklidňuje.
45:46
Hraje se u Sparty, Šebek a Kočandrle za bránou.
43:52
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Matěj Moravec (6:5).
43:52
Timeout pro Spartu
43:35
Moravec posílá zadovku na Klápu, který si připisuje daší gól.
42:45
42:45
Klápa si z neuznaného gólu nic nedělá. Bezstarostně dává další.
41:27
Tatran tlačí.
40:58
Klápa běží sám na bránu, nekompromisně trefuje, fanoušci jásají, ale pan rozhodčí gól neuznal.
38:59
Čermák má zatím každou střelu pod kontrolou.
37:39
Kombinace Moravec, Švarc a Klápa dělají Sparťanským obráncům potíže.
36:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Navrátil (4:5).
36:01
Navrátil nahrává Wojnarovi, ten snižuje na 4:5
34:44
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
34:44
Kapitán Sparty se hnal do útoku, Pojar ho zastavil a to se mu asi nelíbilo.
33:33
Dnes utkání sleduje přesně 50 diváků, děkujeme!
33:04
Faul na Špačka u domácích.
31:59
Tatran využívá střídání Sparty za hry a ženou se dopředu.
31:00
Krupička svou střelou z půlky neohrozil Tatranskou bránu.
29:56
Švarc právě předvedl neskutečný blok, který by nejspíše skončil gólem.
29:08
Vavroušek střílí, ale bohužel mimo.
27:45
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:45
Sparta si zahraje další přesilovku.
26:50
Hraje se u Sparty, Tatran tlačí.
26:17
Vochyán střílí, ale Jurco pozorně jistí.
25:06
Dlouhá přihrávka od Jančíka na Šebka a hraje se u Sparty.
24:04
Perfektní blok Moravce, když měla Sparta standartní situaci před Tatranskou kasou.
22:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Michael Kočandrle (3:5).
22:46
Kočandrle střelou z půlky trefuje Čermákovu nohu, pohotový Jančík ovšem doráží.
21:11
Jurco vs Hurt 1:0
20:34
Rychlý útok Sparty přerušuje Tatranská obrana. Posílá na Moravce, který nahrává Klápovi, střela letí mimo kasu.
18:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Vilém Kavan (2:5).
18:33
Faul na 2 minuty od Macháčka, Sparta ve výhodě dává gól.
17:38
Švarc po akci až ve svatyni Čermáka.
15:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Adam Kocián (2:4).
15:27
Hurt navyšuje gólem v přesilovce.
14:48
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
14:30
Pozdržený trest, uvidiíme první přesilovku pro Spartu.
13:22
Jurco zachraňuje nepovedenou rozehru.
11:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Tomáš Jančík (2:3).
11:34
Klápa vymetl i ty nejmenší pavučinky pod Sparťanským břevnem.
10:50
Hurt tyčka!
09:39
Moravec na Tomča, Tomčo na Moravce, ale akce končí Spaťanským faulem..
08:31
Šterbák zachránil situaci 2 na jednoho, Wojnarovi přihrávka nedošla.
06:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (1:3).
06:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Daniel Šterbák (1:2).
06:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Horák (1:1).
06:10
Kočandrle vyrovnává..
05:56
Hraje se na polovině Sparty.
03:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (0:1).
03:25
Střela Tomča pouze do bloku, Sparta získává míček, rychlý brejk Dubského s Řehákem.. Jurco míček neměl pod kontrolou, Dubský trestá.
02:56
Tatran-Sparta zatím nahoru dolu..
02:20
Klápa po skvělé šanci pouze do Čermáka..
01:40
Kerzel chytá nebezpečný dlouhý balon.
00:59
Rychlý přechod Sparty 2 na 1, Hurt míjí bránu.
00:01
Úvodní buly dnes pro Spartu..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Vilém Kavan, Šimon Špaček, Jan Vochyán, Daniel Fišer, Tomáš Dibelka
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jan Pojar, Matěj Švarc, Tomáš Jančík, Vojtěch Wojnar, Vojtěch Klápa
00:00
Krásný dobrý večer všem, vítáme Vás u 11. kola KB ligy juniorů. Přeji všem příjemnou zábavu.