3:0
- : -
FBC SLAVKOV

FBC SLAVKOV - K1 Florbal Židenice 4:1
28. Dominik Horák, 38. Dominik Horák, 43. Radim Kroupa, 44. Michal Drápal - 29. Jan Duda; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0 + Jiří Picka 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Beňák ? - Petr Ručka ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:0;
45:00
43:40
Utkání je tedy asi rozhodnuto.
43:38
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Lukáš Stehlík (4:1).
42:55
TAK TO BYL GÓL. Slavkov dává v oslabení, ale tento gól si gólman Židenic za rámeček nedá.
42:31
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Radim Kroupa, asistoval Michal Šopík (3:1).
40:38
Vyloučen hráč Tomáš Bednařík družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:32
A JE TU GÓL. Horák opět sám před brankou a proměňuje.
37:31
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák, asistoval Jan Trávníček (2:1).
35:22
Gólman Židenic má životní formu. Včera asi místo obvyklých 10 kousků dal jen 5.
35:08
Utkání je vyrovnané.
30:02
Doufáme, že ve třetí třetině uvidíme také takovou gólovou smršť. Jdeme na to !!
30:00
30:00
28:40
Duda srovnává. Skrytou střelou přes 10 hráčů vymetl také pavučinku. Akorát gólman nic neviděl.
28:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Duda, asistoval Petr Bednář (1:1).
27:22
A JE TU KONEČNĚ GÓL. Holomek našel volného Horáka před brankou a ten vymetl tu nejmenší pavučinku. Gólman bez šance. Zde jde gól hlavně za obranou. kde byla ?
27:21
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák, asistoval Jakub Holomek (1:0).
26:10
V zápase se toho opravdu moc neděje........ venku padá mrznoucí déšť
23:45
Jen pro info, zápas se opravdu hraje :-)
15:00
15:00
05:40
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Ondřej Řezníček, Petr Bednář