0:4
3:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbC Hradec Králové  7:5
7. Oliver Gold, 12. Oliver Gold, 15. Oliver Gold, 19. Matěj Bednář, 41. Oliver Gold, 52. Oliver Gold, 55. Matěj Bednář - 2. Radek Zezulka, 29. Petr Bartoš, 33. Filip Nerad, 33. Petr Bartoš, 37. David Krása; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: David Nečas 19 - Jan Charouz 22; po třetinách: 4:1, 0:4, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: Troufnu si tvrdit, že v utkání jsme byli lepší, ale bohužel dneska odcházíme s prázdnou. Soupeř tvrdě trestal naše chyby v rozehrávce a proměňoval brejkové situace. Děkuji soupeři za výborné utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Niznera: V úvodu jsme dostali vedení příliš lacino, což bylo asi důvodem naprosto zoufalého projevu během druhé tretiny, kdy nás Hradec úplně přejel. V druhé pauze jsme si museli malinko popovídat v kabině a naštěstí se mašinku podařilo restartovat. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a šťastnou cestu domů.
59:00
Timeout FbC Hradec Králové
57:26
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
56:00
Vyloučen hráč Petr Bartoš družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
54:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Štěpán Musil (7:5).
51:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan David Šamánek (6:5).
51:45
Šamánek se poblil, ale poté našel krasným krosem Golda.
49:06
Vyloučen hráč Štěpán Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
36:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Filip Nerad (4:5).
35:23
Domací mají asi nastavený tempomat,jejich hra značně klesla.
33:27
Popovský zahodil jednoho z hostů za manťák.
32:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Karel Ponča (4:4).
32:51
Domací musí zabrat, dostali sice 2 goly blbec,ale je vyrovnáno
32:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Radim Kunart (4:3).
28:37
Ozývají se ultras Hradce.
28:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Radek Zezulka (4:2).
28:02
Gold na středu spadl jak hruška.
27:12
Hosté z každého rozhodnutí cítí křivdu.
25:54
Zouhar je na hřišti stejně aktivní jako v klubech 15 plus.
18:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Adam Hudeček (4:1).
14:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Martin Umlášek (3:1).
14:32
Gold si po včerejšku zpravuje chuť a uzavírá hattrick.
13:32
Hostující střídačka se vzteká.
11:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Nikolas Zouhar (2:1).
06:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Matěj Bednář (1:1).
06:55
DJ OliG zahrál skvěle tenhle set a vyrovnavá.
04:34
Zouhar použil svoje objemné tělo a zabránil golu.
02:32
Hradec hraje ve vysokém twmpu.
01:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radek Zezulka, asistoval Michal Martinek (0:1).
01:33
Zouhar na place.
00:01
První buly pro domací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: David Krása, Filip Čáp, Filip Nerad, Radim Kunart, Jáchym Bednář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Ondřej Pavlík, Jan David Šamánek, Tomáš Popovský, Jakub Beneš