3:3
1:1
1:0

FAT PIPE Traverza Mukařov - Wizards DDM Praha 10 7:6p
13. Tadeáš Velechovský, 15. Jáchym Syrovátko, 28. Petr Heřmanský, 36. Patrik Chládek, 40. Walter Schubert, 54. Jan Pudich, 65. Walter Schubert - 5. Karel Smutný, 10. Karel Smutný, 21. Jan Blažek, 21. Vojtěch Mikoláš, 31. Jan Blažek, 51. Martin Lazárek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Bína 29 - Lukáš Vávra 25; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:1, 1:0;
64:28
64:29
Komentář domácích Jana Pudicha: Škoda zahozených šancí a ztraceného bodu. Hosty jsme dostali do zápasu drobnými chybami a jsme rádi, že jsme je téměř v domácím prostředí porazili. Díky všem divákům.
64:29
Komentář trenéra hostí Martina Lazárka: Děkujeme soupeři za utkání.
64:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Jan Pudich (7:6).
64:28
Střely v prodloužení: domácí 2 a hosté 2.
63:16
Traverza svůj tlak nevyužívá a u balónu jsou opět Wizards a opět bez golmana.
61:22
Střela Duška končí mimo bránu.
60:15
Máme tu prodloužení a Wizards hned po zisku balónku odvolávají brankáře.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 10 a hosté 11.
59:12
Traverza si vytváří hezký tlak.
58:43
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
57:58
Sláma střílí pouze do připraveného Vávry.
56:28
Hra by se také dala popsat pořekadlem - každý chvilku tahá pilku.
54:44
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:44
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
53:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Jan Řeřicha (6:6).
53:36
Ačkoliv přesilovku Traverza nevyužila, pár vteřin po jejím skončení se prosazuje Pudich a vyrovnává.
51:21
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
50:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:6).
50:22
V zápase se poprvé prosazuje také obávané duo hostí Lazárek - Šrámek. Z dorážky posílá Wizards do vedení první jmenovaný.
49:59
Blažkovi to dnes chutná a opět zkouší střelu tahem z půlky, která ale končí mimo.
48:58
Traverza vyvíjí hezký tlak na Wizards, ale gólovou šanci to zatím nepřináší.
45:20
Mikolášova střela přímo do Bínových rukou.
39:59
Střely ve druhé třetině: domácí 9 a hosté 13.
39:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Marek Chlumský (5:5).
39:55
Předchozí výrok vyvrací Schubert a těsně před koncem třetiny vyrovnává.
39:46
Závěr třetiny zatím nepřináší žádné zajímavé momenty.
35:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Patrik Chládek, asistoval Tomáš Fait (4:5).
35:35
Samostatný únik podél mantinelu zakončený střelou gól nepřinesl, ale následná dorážka už ano.
35:21
Z tribuny se ozývá, že je to plácaná.
30:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Martin Dušek (3:5).
30:57
Blažek se dobře zorientoval v předbrankovém prostoru a Wizards odskakují na dvoubrankový rozdíl.
29:32
Traverza hrozí i z oslabení. Pěknou akci vyráží Vávra helmou.
29:15
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:24
Samostatný únik Chládka končí břevnem.
27:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jan Fiala (3:4).
27:24
Krásnou střelou do růžku využívá přesilovou hru Heřmanský.
26:06
Vyloučen hráč Ondřej Policar družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
25:22
Namlsaný Blažek to opět zkouší z půlky. Tentokrát měla střela razanci padajícího listu.
24:20
Šrámek netrefuje prázdnou bránu.
23:55
Hraje se takzvaně nahoru a dolu.
20:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Mikoláš, asistoval Petr Krob (2:4).
20:37
Z dorážky se trefuje Mikoláš.
20:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Karel Smutný (2:3).
20:14
První šance ve druhé třetině a Wizards zvyšují. Blažek nechytatelnou střelou z půlky hřiště.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: domácí 11 a hosté 9.
19:31
Pudichova dorážka končí ve Vávrových rukách.
18:02
Krásná přihrávka od Lazárka na Duška. Ke střele však nedošlo.
15:35
Po střele Chlumského už Jiří Šrámek nemusí vymýšlet, co si napíše Ježíškovi - asi si bude přát novou hůl.
14:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Tomáš Fait (2:2).
14:47
Syrovátko stříli z otočky a je vyrovnáno.
12:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Ivan Pergler (1:2).
12:32
Traverza snižuje. Střela Velechovského ze středu končí v bráně hostujícího gólmana.
10:48
Šrámkův průnik přes půlku hřiště zakončen hezkou střelou Bína chytá.
09:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Dušek (0:2).
09:05
Během přesilové hry jsme neviděli výraznou šanci, ale těsně po jejím konci se opět trefuje Smutný.
08:01
Wizards se minutu po začátku vlastní přesilovky dostávají k balónu.
07:01
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
06:53
Nebezpečná střela Petra Heřmanského gólem ale neskončila.
04:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Blažek (0:1).
04:41
Smutný zpoza hráče mezi Bínovi nohy. Bína se stydí ještě teď.
03:40
První střela zápasu od kapitána Pudicha, ale Vávra chytá.
01:20
Hráči obou týmů vstoupili do zápasu ve vysokém tempu. První šanci si připisuje Traverza.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jan Blažek, Ondřej Policar, Karel Smutný, Daniel Kronďák, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Walter Schubert, Jan Řeřicha, Robert Štipka, Jan Pudich