5:2
1:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Teplice 6:3
4. Erik Kocur, 7. Erik Kocur, 8. Filip Zemčík, 8. Filip Zemčík, 11. Jakub Larson, 17. Jakub Larson - 3. Ondřej Duben, 6. Vojtěch Bratschaedl, 19. Matěj Dolejší; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 9 - Zdeněk Pošík 10; po třetinách: 5:2, 1:1;
24:00
23:38
Vyloučen hráč Vojtěch Bratschaedl družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
18:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Tobiáš Tychler (6:3).
17:50
Vyloučen hráč Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson, asistoval Erik Kocur (6:2).
13:00
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
10:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson bez asistence (5:2).
07:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Zemčík bez asistence (4:2).
07:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Zemčík, asistoval Matěj Hruštinec (3:2).
06:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Balín (2:2).
05:38
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl bez asistence (1:2).
03:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jakub Larson (1:1).
02:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Duben, asistoval Vojtěch Bratschaedl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Lukáš Dittrich, Josef Leština, Denis Mademlis, Jakub Zeman, Jan Jupa