1:5
0:1
- : -

ASK Lovosice - LFP - Florbal Teplice 3:9
7. Pavel Vodenka, 14. Ladislav Čermák, 25. Jakub Dvořák - 3. Martin Pechatý, 9. Tomáš Soukup, 14. Jan Koštoval, 26. Lukáš Fiala, 28. Martin Schneider, 30. Martin Schneider, 33. Lukáš Vyskočil, 39. Jan Koštoval, 49. Lukáš Fiala; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 32 - Václav Hlavsa 8; po třetinách: 2:3, 1:5, 0:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Lovosice - 3, Teplice - 8.
Střely celkem: Lovosice - 11, Teplice - 41.
60:00
Komentář trenéra Lovosic: "Kdybychom druhou třetinu hráli stejně jako první a třetí, výsledek by byl zcela jiný. Děkujeme divákům za podporu v hledišti a soupeři za férový zápas + šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra Teplic: "Zápas na jednu branku, jsem rád, že nám to tam na začátku druhé třetiny začalo padat, což rozhodlo zápas. Děkuji divákům za podporu a soupeři za férový zápas."
60:00
48:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Milan Gerhard (3:9).
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Lovosice - 3, Teplice - 17.
Střely celkem: Lovosice - 8, Teplice - 33.
40:00
38:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Milan Gerhard (3:8).
32:48
Timeout ASK Lovosice - LFP
32:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Milan Gerhard (3:7).
30:00
Dnešní utkání sleduje 57 diváků.
29:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Lukáš Rudiš (3:6).
27:02
25:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Martin Pechatý (3:4).
24:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Vojtěch Helis (3:3).
24:22
Kličkovaná v podání Dvořáka vypadala velmi jendoduše, opak je ale pravdou. Z hráčů Teplic si udělal kužely. Krásná individuální akce domácího obránce.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Lovosice - 5, Teplice - 16.
20:00
18:16
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
14:40
Vyloučen hráč Vojtěch Helis družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
13:55
13:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Pavel Vodenka (2:2).
08:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Martin Pechatý (1:2).
06:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Michal Holub (1:1).
02:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (0:1).
01:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Martin Pechatý, Tomáš Rudolf, Martin Severa, Lukáš Rudiš, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Radoslav Budaj, Vojtěch Helis, Jakub Dvořák, Michal Holub, Jan Kocourek