6:1
4:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 10:2
2. Josef Leština, 3. Josef Leština, 7. Josef Leština, 8. Filip Zemčík, 10. Jakub Larson, 11. Matěj Hruštinec, 16. Erik Kocur, 19. Lukáš Dittrich, 21. Erik Kocur, 23. Lukáš Dittrich - 12. Daniel Tattermusch, 16. Martin Šulaj; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Mašek ? - Jaroslav Běžel ?; po třetinách: 6:1, 4:1;
24:00
22:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Dittrich, asistoval Erik Kocur (10:2).
20:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Dittrich (9:2).
18:13
15:41
15:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Daniel Beníšek (6:2).
13:38
Vyloučen hráč Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
12:00
Vyloučen hráč Denis Mademlis družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Daniel Beníšek (6:1).
11:06
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
10:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Josef Leština (6:0).
09:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson, asistoval Lukáš Dittrich (5:0).
07:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Zemčík, asistoval Josef Leština (4:0).
06:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Matěj Hruštinec (3:0).
03:10
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
02:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jakub Zeman (2:0).
01:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jaroslav Běžel; hráči v poli: Martin Šulaj, Daniel Tattermusch, Matěj Huňat, Samuel Synek, Daniel Beníšek
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Lukáš Dittrich, Josef Leština, Denis Mademlis, Jakub Zeman, Jan Jupa