0:1
1:0
0:0

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - IBK Hradec Králové 2:3pn
11. Monika Jahodová, 54. Tereza Baranová - 6. Anna Miholová, 26. Anna Miholová, N Jitka Romančáková; rozhodčí: Jiří Obalil - Jan Kvapil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 20 - Adéla Reslerová 25; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Jitka Romančáková a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Michaela Hřebíčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Jitka Romančáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Tereza Baranová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Zuzana Volejníková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Hradec Králové hráč Simona Némethová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Počet střel v prodloužení: Domácí 0, Hosté 1.
65:00
Komentář trenéra domácích: Bod s prvním týmem tabulky je fajn, ale po výkonu kdy víte, že jich mohlo být víc se to težko hodnotí. Od prvních minut zápasu se hrál aktivní, fyzicky náročný florbal. Obrana se postupně vyrovnala s aktivním napadáním soupeře, útok si ke konci zápasu vyrpracoval víc šancí než na vyrovnání a brankářka zachytala parádně, proto zamrzí, že bude nemáme víc. Díky i super divákům.
65:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme si víc bodů než dva nezasloužili a i s těmi musíme být více než spokojeni. Výlet na Moravu nás vůbec nezachytil v pozitivní náladě. Díky soupeři za lekci z jednoduchosti.
61:50
Hosté nedokázali využít vyložené šance a míček mijí branku.
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrávají domácí.
60:00
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí 10, Hosté 7.
60:00
Velmi vypjaté a vyrovnané utkání spěje do prodloužení.
60:00
59:35
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:45
Mantinely padají jako domeček z karet.
56:13
V souboji dvou kapitánských pásek vyhrává domácí Ondráčková.
55:20
Hosté vysokým napadáním znemožňují domácím rozehrávku.
53:53
Po vstřeleném gólu atmosféra v křenovické hale ožívá.
53:52
Baranová dokázala uklidit skákavý balonek za záda brankářky.
53:51
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Králová (2:2).
53:42
Hanusová z otočky míří nad.
53:07
Duo Jahodových dobře napadá za brankou soupeře.
52:45
Reslerová vytahuje další zákrok.
51:50
Další jistý zákrok Reslerové.
51:21
Pražáková střílí. Reslerová střelu pokryla.
50:50
Baranová trefila vysoký míček v předbrankovém prostoru, mimo.
49:03
Domácí hrají v plném počtu.
47:03
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
47:03
Emoce na obou stranách jsou patrné.
46:48
Jahodová se osamocená řítí na branku Reslerové. Trefuje boční tyč.
46:05
Hosté hrají v plném počtu.
45:03
Jahodová střílí pouze do břevna.
45:03
Hra se přerušuje. Hřebíčková se v bolesti svijí u mantinelu.
44:06
Domácím se poprvé v dnešním utkání nabízí možnost přesilové hry.
44:05
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
44:00
Dnešnímu utkání přihlíží 31 diváků. Děkujeme.
43:00
Hanusová se otočkou u mantinelu zbavila protihráčky. Zakončení postrádá přesnost.
41:30
Mátlová vybojovala míček před brankou hostí. Následné dorážky Hunkařové a Králové končí v rukou Reslerové.
40:01
Buly vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí 9, Hosté 7.
40:00
39:25
Miholová zakončuje z bezprostřední vzdálenosti. Sadílková chytá.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:08
Jahodové se nepodařilo usměrnit střelu z velké vzdálenosti.
36:30
Hvězdová se pokoušela zakončit z velkého úhlu. Sadílková připravená.
36:16
Drápalová posílá do zakončení Baranovou. Její střela je zblokována.
34:50
Naše předpověď zajímavého zápasu se vyplnila. Oba týmy hrají s velkým nasazením.
32:00
Obě družstva jsou v dobré fyzické kondici. Nastolené tempo z první třetiny stále nepolevuje.
31:42
Jahodová střílí z poloviny hřiště, Reslerová chytá.
30:55
Neméthová střílí od mantinelu, Hanusová dokázala střelu zablokovat.
29:54
Králová zkouší štěstí od mantinelu. Vedle.
29:33
Střela Jahodové M. končí mimo.
28:57
Jahodová rychlým pohybem získala místo ke střele. Reslerová si dokázala poradit.
28:30
Drápalová se dokázala prodrat až k zakončení. Reslerová chytá.
27:15
Mátlové se nepodařilo zakončit, skákající míček Hunkařová posílá na hruď Reslerové.
26:37
Jahodová dokázala od mantinelu prostrčit míček až na Pražákovou. Ta skákající míček nedokázala zrkotit.
25:23
Zaváhání v obraně dokázala využít Miholová. Z úhlu střílí pod víko. Sadílková bez šance.
25:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Markéta Dohnalová (1:2).
24:40
Muselíková za bouřlivého skandování fanoušků střílí. Reslerová v pozoru.
24:08
Králová střílí ze střední vzdálenosti vysoko nad.
23:35
Jahodová se dokázala protlačit až před brankářku Reslovou. Zakončit se jí nepodařilo.
23:15
22:00
Sadílková drží svůj tým dobrým zákrokem.
21:16
Hosté mají po neuváženém střídání domácích výhodu přesilové hry.
21:15
Vyloučen hráč Karolína Kohoutková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
20:20
Hosté vstoupili do třetiny vysokým napadáním.
20:01
Buly vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí 8, Hosté 7.
20:00
19:11
Baranová hledala střílenou přihrávkou Hřebíčkovou. Míček končí v rohu hřiště.
18:50
Hosté kombinují na útočné polovině.
18:16
Hvězdová posílá Sadílkové pozdrav v podobě vysokého náhozu.
17:48
Domácím se dnes rozehrávka moc nedaří.
17:27
Neméthová střílí z osy hřiště. Sadílková kryje.
16:40
Sadílková si pohlídala střelu z velkého úhlu.
15:37
Útočný trojlístek Huňkařová, Králová a Mátlová nemůže najít recept na obranu hostí.
15:30
Hraje se ve vysokém tempu.
14:04
Střelou ze střední vzdálenosti pokouší Romančáková bdělost Sadílkové.
13:22
Muselíková si zahrává s ohněm za svou brankou.
11:30
Po vstřeleném gólu se probouzí i domácí fanoušci.
10:38
A dočkaly se i domácí. Pražáková perfektně nachází Jahodovou, ta se z bezprostřední blízkosti nemílí a vyrovnává skóre.
10:37
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Jana Pražáková (1:1).
09:52
Drápalová zakončovala osamocená před brankou hostí. Trefuje pouze tyč.
08:35
Zatím obě družstva předvádí pohledný útočný florbal.
07:20
Domácí Baranová z otočky zkoušela překvapit Reslerovou. Marně.
05:59
Po zmatku v domácí obranné dvojici se sama před brankou ocitla Miholová a Sadílkové nedala žádnou šanci.
05:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Tereza Hvězdová (0:1).
05:30
Hosté zakončují z mezikruží. Vysoko nad.
05:00
Buráňová pohlednou přihrávkou vyslala Baranovou. Osamocená z úhlu nedokázala propasírovat přes brankářku Reslerovou.
03:45
Hanusová předvádí příkladný obranný zákrok.
02:56
V první šanci hosté. Sadílková ránu zpacifikovala.
02:33
Jahodová žabkou vyslala do samostatného úniku Jahodovou. Té se nepodařilo efektivně zakončit.
01:17
Štěstí ze střední vzdálenosti pokouší Muselíková. Marně.
00:10
Ihned ze začátku utkání se projevují technické problémy. Vše zachránil pohotovou reakci Martin Slabý v podobě časoměřiče.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Tereza Hvězdová, Simona Némethová, Jitka Romančáková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Jana Pražáková, Monika Jahodová, Klára Jahodová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u 14. kola první ligy žen ve kterém se střetnou domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s vedoucím týmem soutěže IBK Hradec Králové. Bezpochyby nás čeká velmi napínavé utkání. Tuto skutečnost se Vám budeme snažit přiblížit pomocí tohoto psaného online přenosu. Přejeme hezkou zábavu.