3:2
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Primátor Náchod 8:5
12. Nikolas Zouhar, 16. Martin Umlášek, 18. Nikolas Zouhar, 22. Adam Hudeček, 39. Jan David Šamánek, 40. Adam Hudeček, 60. Jan David Šamánek, 60. Šimon Hronek - 20. Daniel Kříž, 26. Lukáš Jirásek, 28. Tomáš Poupa, 53. David Cejnar, 57. Lukáš Jirásek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:0 + Marek Svoboda 5; využití: 2:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Abraham 16 - Dominik Hanuš 34; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:2;
60:00
59:59
Střely po 3 třetině 17 hosté 10
59:59
Vyjadření ternéra domacích pana J.Niznera: Už je to ohrané, dobrý začátek, ale pořát nás sráží výpadky v koncentraci a nasazení. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Vyjadření trenéra hostí :V první třetině laciné chyby, Ve druhé jsme se díky natrénovaným věcem dostali do zápasu, Vyloučení, které do teď nechápu nás stálo lauf, Ve třetí opět se kluci poctivě dostali do zápasu. Vypracovali si šance k vvyrovnání, Bohužel neproměnili. Chválím naše za dnešní zápas, který se fakt odjezdil, Bohužel nám dnes nebylo přáno. Děkuji soupeři za zápas
59:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Jan David Šamánek (8:5).
59:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Adam Hudeček (7:5).
58:17
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:05
Hosté to zkouší v 6
56:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Marek Svoboda (6:5).
54:32
Zouhar mohl být slavný, ale brejk neproměnil
52:32
Ozývají se ultras Náchoda.
52:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Vojtěch Krejčí (6:4).
51:30
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Matyáš Kůra.
49:07
Omlouvám se za četnost příspěvků,ale opravdu nevím co mám psát...
39:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matyáš Kůra (6:3).
38:32
Almasy krásnou střelou pouze do spojnice.
38:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Šimon Hronek (5:3).
38:11
Domací se dočkali a dávají v přesilovce první gol.
37:12
Domací nespěchají a snaží se kombinovat.
35:45
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
35:45
Svoboda vyhodil Popovského skoro až na tribunu,a po zásluze dostal 5 min trest.
33:43
Bednář bojoval v brankovišti jako lev.
30:22
Almasy faulován na středu,nebýt faulu připsal by si určitě další bod.
27:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Cejnar (4:3).
27:40
Domácí zeď nezachytila míček,a hosté se dostavají na rozdíl jediné branky.
25:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Vojtěch Krejčí (4:2).
21:54
Almasy hraje dnes skvěle.
21:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jiří Hájek (4:1).