1:7
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 4:9
13. Jiří Besta, 24. Marek Bräuer, 44. Tomáš Sladký, 60. Marek Bräuer - 17. Jan Natov, 19. Jan Natov, 23. Milan Tomašík, 24. Jiří Curney, 25. Milan Tomašík, 28. Tadeáš Chroust, 35. Tomáš Chroust, 39. Jakub Bína, 40. Martin Tokoš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 394; zásahy brankářů: Lukáš Souček 9, Petr Gurkovský 3 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 1:2, 1:7, 2:0;
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice: 6 Boleslav: 3
60:00
Střely na branku celkem Vítkovice: 16 Boleslav: 21
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Vítkovice: 11 Tomáš Sladký Boleslav: 88 Jan Natov
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Radka Gwuźdź: Potom co jsme přečkali na začátku utkání tlak Vítkovic jsme se dostali do utkání, poté rozhodla naše produktivita ve druhé třetině. děkujeme diváků a soupeřům za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu pana Pavla Bruse: Rozhodl výpadek na začátku druhé třetiny, kdy soupeři spadlo do brány vše. My dneska nebyli schopni proměnit ani vyložené šance. Potom jsme hru otevřeli, šance co jsme měli neproměnili a propadli párkrát v presu. Třetí třetina už byla jen trénink.
60:00
59:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Josef Rýpar (4:9).
55:14
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
55:14
Opět domácí v šesti, Chroust s míčkem a Rýpar se sekerou
52:39
Vyloučen hráč Ondřej Sidunov družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
52:39
Domácí teď zkusili další taktickou variantu, v šesti s Brankářem byl to experiment, který se úplně neujal a špatná domluva, kdo jde střídat za golamana a tak budou domácí hrát ve čtyřech
52:00
Domácí v šesti tlačí, ale nic moc víc než střelu do bloku zatím nevytěžili
50:40
Šebesta předvedl Tomašíkovi hokejový souboj a poslal ho ramenem ze hřiště
49:30
Rýpar sází na střed, ale spoluhráči na středu nejsou optimálně připravení, ani Hájek nevytěžil víc než odhození do rohu
47:50
Natov se zmocnil míčku, ale i přes prázdnou branku skončil s ním jen v rohu a následně hráči v bílém nahrái Sladkému
47:30
Šebesta dostal od Rýpara slušnou nabídku, ale míček minul
46:00
Hosté se dostali na míček po faulu, u kterého nepanovala shoda v tom, na kterou stranu byl vlastně pískán
45:25
Hra se odehrává na polovině hostů
43:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Lukáš Hájek (3:9).
43:31
Při dalším pokusu a sérii rychlých nahrávek dokola a nastřelelní Hájka dává Sladký ze vzduchu backhandem
39:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (2:9).
39:09
řekl bych, že domácí tahají za kratší konec provazu, ale v této chvíli už to spíš vypadá, že nemají za co tahat Tokoš poslal míček za Gurkovského
38:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína z trestného střílení (2:8).
34:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (2:7).
34:54
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Gurkovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
34:54
Tentokrát se hráči v bílém dostali zpoza branky až na druhou stranu před branku a Součkovi nedali ve dvou šanci
34:00
Zakonov teď za brankou zatlačený Sidunovem zkouší další originální způsob, pokterém míček poskákal obě vrchní tyčky Bauerovy branky
33:45
nepřesnost střídá nepřesnost, způsoby jak ztratit míček jsou na obou stranách kreativní
31:49
Domácí v dalším posunu zastavila obrana Boleslavi a Suchánek zkusil jestli z toho něco nevytříská, ale nic
30:12
Bräuer v samostatném úniku samostatný gól nedal
29:51
Domácí se teď dlouho drželi na míčku, až na to, že půlící čáru přešli jen na čumendu a když se rozhodli jít, přeskočil míček hokejku Řezaninovi
27:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (2:6).
27:42
Ovšem z dalšího rychlého útoku Tadeáš Chroust branku trefuje
27:20
Z další marné rozehrávky zdrhnul Tomáš Chroust do celkem slušné šance ,ale poslal míček jen do zadního mantinelu
26:08
Na hřišti to jiskří Zakonov se sbírá z podlahy no spíše je sbírán, ale snad to nic nebude
24:15
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
24:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (2:5).
24:15
A aby toho nebylo málo, tak se stalo to, že Tomašík přidal další, ale tohle jsem fakt neviděl
23:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:4).
23:31
Ještě jsem to nestihl dopsat a Curney ze středu vyprášil za Součkem síť
23:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Firda (2:3).
23:08
Po dlouhé rozehrávce polevém mantinelu poslal Firda na nabíhajícího Brauera a ten roztřepal síť uvnitř Bauerovy branky
22:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík bez asistence (1:3).
22:35
Po sérii akcí "kluci hurá za ním" se z jedné takové prosadil Tomašík
20:59
Tokoš nadělal Bestovi hodně problémů a ač mají domácí stále přesilovku Suchánek napálil míček místo do odkryté klece do rozhodčího, který probíhal za ní.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině Vítkovice: 6 Boleslav: 9
20:00
19:06
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
19:06
Aby měla hra větší spád, předvedl Tichý velice hlučné seknutí a ve čtyřech se bude hrát na druhé straně
18:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (1:2).
18:43
Tentokrát to bylo rychlejší Natov ze středu vymáchal Součka a Domácí jdou do pěti
17:29
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:29
píšu, píšu a najednou slyším buch a Natov se válí po zemi a Sladký se sune na trestnou
16:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:1).
16:24
Nehera natěšený, že se za chvíli vrátí do hry, a Natov mu to dopřál ještě o pár sekund dříve, když po přesném krosu z prava poslal míček o Součka do branky
16:15
Šance tam byly, ale série narážeček končí další sérií narážeček a občas za mantinelem.
14:41
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:41
Další tlak Bolky, Nehera spustil závoru na projíždějící expres. tohle drážní inspekce netoleruje.
12:45
hned v zápětí na dvakrát v brutální šanci u pravé tyče Tomáš Chroust, míček proskákal těsně vedle Součka i tyčky
12:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Josef Rýpar (1:0).
12:38
Po sérii narážeček Besta z vrcholu přesilovkového rozestavení posílá míček až za Bauera
12:13
Klavírujou tu do mě, takže vůbec nevím co stalo, ale Toki asi řekl něco milého, bo má dvojku za nesportovní chování
12:12
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
09:38
Série dle hesla nedáš, nedáš nejdříve hráči v bílém znervózněli Součka a z následného brejku Hájek nedomotal za Bauera
08:35
Domácí v postupné rozehrávce, Nehera posílá míček do stropu
06:46
Série střel a dorážek nenechala Součka vychladnout. Ten stále drží.