2:1
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 9:3
3. Adam Choma, 9. Tomáš Hanzlík, 15. Adam Choma, 26. Adam Choma, 33. Ondřej Čech, 46. Štěpán Kaleta, 47. Adam Palčinský, 56. Vojtěch Vandrol, 57. Martin Gattnar - 7. Jakub Laus, 27. Lukáš Punčochář, 59. Richard Makyča; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Plevák 17 - Kristián Konečný 3, Matěj Faltus 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 16, Brno 5 Střely celkem: Vítkovice 34, Brno 20
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 10 Adam Choma Brno - 14 Richard Makyča
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Václava Gurkovského: Skákalo nám to, trvalo nám to, velké rezervy. Díky soupeři za zápas, přejeme všem našim příznivcům pěkné a klidné svátky. Uvidíme se v roce 2020.
60:00
Vyjádření trnéra hostí, pana Mirka Vybírala 1/2:V dnešním utkání se projevila z naší strany únava a soupeř prokázal svou herní kvalitu. I přes to bych chtěl mé hráče pochválit za nejen dnešní výkon, ale i za poslední 3 utkání, ve kterých prokázali kvalitu. Máme z čeho těžit v příštím roce. Hezčí výsledek nás stály zbytečná oslabení a individuální chyby. Teď si odpočineme, připravíme a v roce 2020 budeme silnější!
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Mirka Vybírala 2/2:Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za jejich výkony! Všem přeji krásné, pohodové svátky a vše nejlepší do Nového roku 2020 :) AVE BULLS
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Richard Makyča bez asistence (9:3).
56:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (9:2).
56:35
Marťa Gattnar svou přesně mířenou střelnou zápěstím nedal Faltusovi žádnou šanci.
56:23
Valachovič ve velké šanci trefuje pouze dobře postaveného Pleváka.
55:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Vandrol, asistoval Tomáš Hanzlík (8:2).
55:15
Vandrol lehce tečnul Haznlíkovu přihrávku a přidává tak osmý vítkovický gól.
52:56
Vaverčák trefuje Pleváka.
52:20
Hanzlík tvrdou ranou téměř zabil Faltuse.
48:30
Zubek do boční sítě.
47:45
Kaleta pálí mimo.
46:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (7:2).
46:42
Vítkovický tlak proměňuje v branku přesně umístěnou ranou Palčinský.
45:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Martin Gattnar (6:2).
43:29
Timeout Bulldogs Brno
43:29
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
43:29
Bulldoci jsou na hřišti v počtu 6 plus 1 = přesilovka pro Vítkovice.
41:46
Gattnar tvrdou ranou trefuje Faltuse do masky.
41:23
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
40:31
Choma mířil na bližší Faltusovu tyč, ale minul.
38:23
Vítkovice míchají sestavou, do hry se dostává Vojta Vandrol.
37:54
Breaková situace Bulldogs opět neúspěšná.
35:00
Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
34:56
Kaleta míří nad.
32:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Štěpán Kaleta (5:2).
32:09
Kaletou svou přesně umístěnou střelou ze středu nedává Faltusovi šanci.
32:01
Vyloučen hráč Jiří Černohous družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:10
Plevák neskutečnými zákroky pomohl vítkovickým při oslabení.
29:57
Vaverčák míří vysoko nad.
29:15
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:15
Gryz si spočne na trestné a Brno si tak zahraje první přesilovku.
26:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Adam Vágner (4:2).
25:54
Hattrick v podání Adama Chomy aka vymetu všechny pavučiny, které můžu.
25:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Štěpán Kaleta (4:1).
22:48
Černohous nejdříve trefil Pleváka do hrudi, následně neudržel rovnováhu a při cestě na zem s sebou vzal i Plevákovu branku.
17:59
Palčinského střelu bez problémů vyráží Faltus.
16:50
Brno se snaží o konstruktivní rozehrávku, ale Vítkovice dobře brání.
16:00
Hanzlík zahrál vysokou holí, rozehrávka pro Brno.
14:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Adam Zubek (3:1).