7:0
4:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 12:0
3. Barbora Husková, 22. Denisa Ferenčíková, 25. Barbora Husková, 27. Lenka Novotná, 29. Eliška Planková, 31. Dominika Buczek, 35. Barbora Husková, 40. Kamila Paloncyová, 47. Sára Seevaldová, 53. Sára Seevaldová, 54. Barbora Husková, 60. Dominika Buczek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Nikola Příleská 8 - Martina Lerchová 15, Daniela Kreisingerová 14; po třetinách: 1:0, 7:0, 4:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí 18 - hosté 2 Střely celkem: domácí 41 - hosté 8
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Grigara: První třetina odehraná dle plánu. Ve druhé domácí přidali na pohybu a zaslouženě rozhodli. Nás mrzí pár neproměněných šancí. Musíme se dát přes Vánoce zdravotně do pořádku, protože nás čekají další těžké zápasy. Přejeme všem hezké Vánoce a děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Zápas s velkým počtem vypracovaných střeleckých situací, v první třetině jsme selhávali ve finální fázi, od druhé třetiny už jsme našli gólovou soustředěnost a začalo to padat. Zápas jsme měli pevně pod kontrolou. Díky soupeřkám za zápas a štastné Vánoce všem.
60:00
Nejlepší hráčka domácích s číslem 22 Sára Seevaldová. Nejlepší hráčka hostů s číslem 17 Hana Poláková.
60:00
59:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Ivana Šupáková (12:0).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:07
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:07
Pro domácí druhá přesilová hra.
55:06
Hraje se převážně na půlce hostů.
53:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (11:0).
53:07
Tyhle dvě branky nepopíšu, neviděla jsem je.
52:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Trošková (10:0).
50:13
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:13
První přesilovka pro domácí.
47:41
Po menší pauze pokračujeme.Zlámalové přeji brzké uzdravení.
47:40
Zlámalová zůstala ležet na zemi.
46:11
46:11
Seevaldová zvyšuje.
43:41
Vítkovice uzavřeli Bohemians na jejich půlce.
42:23
Plánková trefuje pouze Kreisingerové
40:47
Maděrová to hledala Seevaldovou, která nezpracovala balónek.
39:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Denisa Ferenčíková (8:0).
39:15
Jak řekl Duška na střídačce: "Ta byla nekompromisní!" Nechytatelná střela Paloncyové zajišťuje Vítkovicím osmi brankové vedení.
38:40
Seevaldová tečuje mimo bránu.
36:41
Buczek opět našla před bránou zcela volnou Huskovou, která netrefuje zcela odkrytou bránu.
35:00
Dnešní utkání sleduje 70 diváků.
34:49
30:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (6:0).
30:41
Buczek při přečíslení 2na1 nejdříve nahrávala Huskové, ale přihrávku zblokovala jedna z pražských hráček tak, že se míček odrazil zpět na hůl Buczek, která již sama zakončila.
29:34
Vatahová prověřuje Příleskou.
28:41
Timeout FbŠ Bohemians
28:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (5:0).
26:46
Seevaldová z otočky pouze Lerchové.
26:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Eliška Planková (4:0).
26:15
Planková ze středu na pravý mantinel na Novotnou, která střelou zápěstím navyšuje skóre na straně Vítkovic.
25:40
Šídlové dalekonosná střela míří pouze na zadní mantinel.
24:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (3:0).
24:23
Buczek za brankou čistě vybojovala míček a před kasou našla volnou Huskovou, která nemá problém zamést míček do prázdné brány.
21:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Kamila Paloncyová (2:0).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18
Husková trefuje nohy Lerchové.
17:12
Vítkovice mají standartku.
16:20
Vítkovice jsou více v držení balónku, ale góly z toho nepadají.
15:02
Plnaková mijí
11:02
Andrlová je zraněná,
10:22
Buczek přihrávala volné Huskové, která přestřeluje.
08:09
Na balónku jsou více Vítkovice.
06:02
Hra se přelévá ze strany na stranu
04:15
Pokus Vaníčkové s přehledem chytá Příleská.
02:05
02:05
Husková otevírá dnešní skóre.
00:01
Úvodní buly pro Bohemians
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Kristýna Kellovská, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Jessica Zlámalová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Lucie Cholinská, Vlaďka Maděrová, Sára Seevaldová, Jana Trošková