4:1
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 14:1
3. Anna Grufíková, 8. Lucie Cholinská, 12. Denisa Ferenčíková, 17. Barbora Husková, 26. Lucie Theimerová, 32. Eliška Planková, 33. Vlaďka Maděrová, 35. Lucie Cholinská, 35. Michaela Kubečková, 37. Michaela Kubečková, 51. Ivana Šupáková, 53. Lucie Theimerová, 53. Michaela Kubečková, 59. Lucie Theimerová - 45. Eva Barvíková; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petra Klečková 6 - Lenka Kubíčková 22; po třetinách: 4:0, 6:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3.třetině: Vítkovice 7, Olomouc 2 Střely celkem: Vítkovice 36, Olomouc 7
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 44 Lucie Theimerová Olomouc - 27 Eva Barvíková
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Od nás dnes slušné, měli jsme nějaké cíle do zápasu i s ohledem na Champions cup, a tak jsme se soustředili na plnění konkrétních věcí. Šnažili jsme se být nebezpeční na míčku, šancí jsme si vypracovali plno, gólově produktivní jsme mohli být, a za týden musíme být, rozhodně lepší. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Vyjádření as. trenérky hostí Aleny Sklenářové: Výpadky v koncentrovanosti nás stály vyšší skóre. O slušný výsledek nás pak připravily v 2. třetině slepené inkasované góly. Hráčky ale odmakaly celý zápas až do konce, v 3. třetině bylo vidět největší nasazení a obětavost. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Lenka Novotná (14:1).
58:38
Novotné střelu vyráží Kubíčková ramenem.
57:00
Probíhají poslední 3 minuty 3.třetiny.
52:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Ivana Šupáková (13:1).
52:56
A další branka Vítkovic.
52:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Eliška Planková (12:1).
52:33
Theimerová se trefuje a navyšuje vedení Vítkovic.
50:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková bez asistence (11:1).
50:28
Vítkovice přidávají další branku.
49:43
Novotná vedle.
46:57
Paloncyová ze středu netrefuje poloprázdnou branku.
45:58
Barvíková ve skvělé příležitosti, ale netrefuje.
45:31
Planková těsně mimo.
44:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Barvíková bez asistence (10:1).
39:20
Kubíčková ve skoku chytá střelu Kubečkové.
36:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Kamila Paloncyová (10:0).
34:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Sára Seevaldová (8:0).
33:55
Kubíčková parádně vychytala Cholinskou.
33:43
Husková míří mimo.
32:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Jana Trošková (7:0).
31:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková bez asistence (6:0).
31:12
Brutální výjezd Plánkové ze středu končí ještě brutálnější brankou Vítkovic.
26:57
Kubečková z otočky trefuje první hráčku,kterou má před sebou.
26:47
Střelu Šupákové chytá Kubíčková nadvakrát.
25:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Barbora Husková (5:0).
25:36
Husová zpoza brány na Theimerovou, která vymetla pavučinku v bráně Kubíčkové.
24:30
Zemanová vystihla přihrávku na Paloncyovou.
24:09
Vítkovice točí Olomouc.
22:20
Ferenčíková trefuje tyč.
21:14
Vyloučen hráč Tereza Zemanová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
Střely po 1.třetině: Víkovice 15, Olomouc 4
20:00
16:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Anna Grufíková (4:0).
16:21
První střelu Huskové Kubíčková vyrazila před sebe, míček se dostal ke Grufíkové, která našla Huskovou a ta už se tentokráte nemýlila a prostřeluje Kubíčkovou.
15:56
Plánkové střela ulítla "trošku" mimo.
13:43
Peterková po dlouhé době vyvezla míček na svou útočnou polovinu a dokonce vybojovala rozehrávku pro svůj tým.
12:56
Maděrová hledala zpoza branky backhandem Cholinskou, ta se k míčku ale nedostala.
11:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Kubečková (3:0).
11:18
Paloncyovou opět vychytala Kubíčková.
10:46
Vyloučen hráč Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
10:13
Husková míří nad bránu Kubíčkové a rozehrávat budou snad poprvé v přesilovce olomoucké hráčky.
09:41
Maděrová do boční sítě.
08:59
Vyloučen hráč Denisa Ferenčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
08:26
Plankovou luxusně vychytala Kubíčková.
07:55
07:55
Cholinská bez problémů zametá do prázdné brány.
07:03
03:21
Maděrová střílí jen Kubíčkové do rukou.
02:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Lenka Novotná (1:0).
02:15
Grufíková se prosazuje poprvé v dresu Vítkovic z velkého brankoviště.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Veronika Divišová, Andrea Palinková, Jitka Zacpalová, Eva Barvíková, Kateřina Peterková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Lucie Theimerová, Lenka Novotná, Anna Grufíková, Eliška Planková, Barbora Husková