3:0
7:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:1
23. Natálie Hurníková, 29. Nikola Liberdová, 40. Jana Horečková, 43. Laura Prusková, 43. Anna Dobešová, 46. Viktorie Martináková, 55. Adéla Feiková, 56. Nikola Liberdová, 60. Nikola Liberdová, 60. Nikola Liberdová - 52. Sára Bartschová; rozhodčí: Aleš Onderka - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Barbora Plačková 10 - Aneta Švátorová 26; po třetinách: 0:0, 3:0, 7:1;
65:00
Střely celkem: domácí: 36 hosté:11
60:01
Střely po 3.třetině: domácí:12 hosté:4
60:00
Nejlepší hráčka utkání: domácí č. 12 Hurníková Natálie hosté č. 95 Bartschová Sára
60:00
Komentář trenéra hostů pana Ondráčka: Dvě třetiny to byl statečný boj proti obrovi, za který holkám skláním poklonu, především pak první třetina byla z hlediska obranné činnosti výborná. Bylo jen otázkou času, kdy nám vzhledem k vysoké marodce dojdou síly a tak se také stalo. Přesto bylo vítězství domácích zasloužené. Gratulace.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Veselého: Zápas, který jsme drželi pevně na hokejkách nám opět zkomplikovala naše místy neukázněná a netrpělivá hlava. Soupeř dlouho odolával, nicméně naše herní převaha byla tak velká, že jsme zápas vyhráli výrazně.
60:00
59:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Natálie Hurníková (10:1).
59:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vlaďka Maděrová (9:1).
58:13
Vítkovice v plném počtu.
57:00
Probíhají poslední 3.minuty 3.třetiny.
56:13
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
56:13
Litvínov bude hrát přesilovku.
55:56
55:56
Po krásné kombinaci na jeden dotek Vítkovice přidávají další branku.
54:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Vendula Maroszová (7:1).
54:04
Vítkovice zvyšují svůj náskok.
51:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová bez asistence (6:1).
49:27
Končí hra 4 na 4 a začíná přesilovka Vítkovic.
49:22
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:25
Vytrhlíková běžela sama na branku,ale bohužel nedala.
48:06
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Terezie Gálová (6:0).
45:10
Martináková přidává další branku.
44:23
Feiková nebezpečně vystřelila,ale brankářka Litvínova s přehledem chytá.
42:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Dobešová, asistoval Terezie Gálová (5:0).
42:55
A je tu další branka Vítkovic.
42:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Adéla Feiková (4:0).
42:02
Prusková po krásné kombinaci s Feikovou navyšuje vedení Vítkovic.
40:56
Vítkovice po krásné kombinaci trefují pouze brankářku.
39:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Laura Prusková (3:0).
34:31
Glasová po krásné kombinaci trefuje pouze spojnici.
32:33
Litvínov po dlouhé době zase na půlce Vítkovic, a hned byla z toho nebezpečná střela,ale brankářka chytá.
29:11
Litvínov dobře kombinoval,ale střela šla do boční síťky.
28:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Viktorie Martináková (2:0).
28:20
Vítkovice využívají přesilovku a jdou do vedení 2:0.
27:30
Vyloučen hráč Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:30
Vítkovice budou hrát druhou přesilovku.
27:17
Hra je přerušena z důvodu zranění hráčky Litvínova.
25:12
Vítkovice rychle rozehráli volný úder,ale Hurníkova pouze do brankářky.
24:39
Litvínov nebezpečně vystřelil,ale naštěstí jen do bloku.
23:58
Vítkovice měli tak 4 tutovky,ale nic z toho.
22:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Nikola Liberdová (1:0).
22:55
Vítkovice jdou do vedení.
21:32
Glasová pouze do brankářky.
20:13
Hurníková střílí,ale pouze do brankářky.
19:08
Maroszová střílí ,ale trefuje pouze brankářku.
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:21
Bartschová opět prověřuje Plačkovou střelou do hrudi.
13:58
Bartschová opět zaváří vítkovické obraně,ale ve střelbě není úspěšná.
11:18
Litvínov neproměňuje break.
08:52
06:52
Vyloučen hráč Michelle Hornychová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
06:52
Vítkovice budou hrát přesilovku.
05:04
Litvínov dobře brání a proto je pořád stav 0:0,ale už to mohlo být tak 4:0.