2:0
5:1
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbC Titáni USK Pardubice 9:3
7. Pavel Kuneš, 10. Petr Janíček, 23. Martin Teuber, 24. Petr Janíček, 33. Jiří Neumann, 41. Tomáš Zíbr, 44. Denis Dlouhý, 44. Petr Janíček, 45. Pavel Kuneš - 2. René Mrkva, 7. Vojtěch Havránek, 45. Mário Krajčír; rozhodčí: David Kytler - Jiří Němec; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Richard Janďourek 13 - David Kovařík 13; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:1;
45:00
44:48
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Kuneš, asistoval Václav Vachek (9:3).
44:36
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Mário Krajčír bez asistence (8:3).
43:27
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Denis Dlouhý (8:2).
43:05
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Martin Heřmanský (7:2).
40:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Martin Teuber (6:2).
39:21
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
39:21
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
32:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jiří Neumann, asistoval Rudolf Suk (5:2).
30:59
Vyloučen hráč Jan Brett družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:59
Vyloučen hráč Jan Pilař družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:30
Vyloučen hráč Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:18
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
24:23
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
23:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Jiří Neumann (4:2).
22:51
Vyloučen hráč Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Teuber, asistoval Pavel Kuneš (3:2).
15:00
15:00
09:52
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (2:2).
06:54
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Kuneš z trestného střílení (1:2).
06:21
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Vojtěch Havránek, asistoval Mário Krajčír (0:2).
01:25
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva, asistoval Milan Kurka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Jiří Němec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni USK Pardubice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Richard Janďourek; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš