4:1
4:3
- : -

SK DESPERADOS - TBC Horoměřice 10:7
12. Jakub Květoň, 14. Jakub Květoň, 17. Jakub Květoň, 23. Jakub Květoň, 28. Filip Pacan, 30. Jakub Květoň, 32. David Roušal, 37. Jakub Květoň, 43. Miroslav Medal, 43. David Roušal - 9. Josef Němeček, 13. Martin Hrycej, 15. Martin Hrycej, 25. Filip Kozák, 34. Josef Němeček, 40. Michal Trnavský, 45. Filip Kozák; rozhodčí: Daniel Přibil - Tomáš Joska; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Martin Větrovský ? - Martin Král ?; po třetinách: 2:3, 4:1, 4:3;
45:00
44:50
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Filip Kozák, asistoval Martin Hrycej (10:7).
42:24
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Filip Pacan (10:6).
42:14
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Miroslav Medal bez asistence (9:6).
40:09
Timeout TBC Horoměřice
39:19
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Antonín Pertlík (8:6).
36:29
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval Radek Skalička (8:5).
35:12
Vyloučen hráč Zdeněk Sadílek družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:32
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Josef Němeček bez asistence (7:5).
31:43
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Lukáš Nekola (7:4).
30:00
30:00
29:49
27:05
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan, asistoval Jakub Květoň (5:4).
24:46
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Filip Kozák, asistoval Tomáš Podskalský (4:4).
22:21
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval Filip Pacan (4:3).
16:48
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň z trestného střílení (3:3).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej bez asistence (2:3).
13:11
12:51
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Antonín Pertlík (1:2).
12:09
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
11:10
08:39
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Josef Němeček, asistoval Martin Hrycej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Pavel Knol, Zdeněk Sadílek, Antonín Pertlík, Michal Trnavský, Michal Kovář