1:0
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:2
2. Vendula Šimonová, 3. Vendula Šimonová, 5. Kateřina Holešová, 28. Alžběta Nykodymová, 51. Alžběta Nykodymová, 55. Vendula Šimonová - 5. Lucie Romančáková, 58. Lucie Romančáková; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 12 - Veronika Čubová 14; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Krýsla Miloslava: Do zápasu jsme šli bez nasazení a pak se to už špatně dohánělo. Více jsme museli otevírat hru a Havířov to trestal. Opět v tomto víkendu jsme u nás mohli vidět slabinu v zakončení. Dáváme málo gólů a tak nemůžeme vítězit. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Kozlíka Tomáše: Během obou víkendových zápasů jsme předvedli dobrý a zodpovědný výkon do defenzivy, podtržený jistým brankářem. V dnešním zápase jsme si celkem v poklidu došli pro další 3 body. Teď se budeme dva týdny připravovat na derby. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:21
Hosté hrají power-play.
58:34
Havířov by rád uklidnil situaci a udržel skóre, ale hosté je napadají.
57:56
Hosté se dostali na polovinu domácích, kde je zamkly.
57:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Markéta Sedláčková (6:2).
57:02
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:02
Domácí stále hrají svojí hru a nahrávají si okolo brány hostů.
54:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Karolína Šablaturová (6:1).
53:30
Gawryšová přišla těsně před svým zakončením o čístým zakrokem soupeřky.
52:33
U mantinelů to je tvrdší a tvrdší, avšak rozhodčí to mají stále pod kontrolou.
50:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Michaela Kosturová (5:1).
49:02
Šimonová se uvolnila a ze středu střílí příklepem do první hráčky před ní.
47:35
Brůžková zablokovala střelu na bránu.
45:17
Nykodymová A. se pokusila rychle zavést míček do brány oběhnutím okolo, ale brankářka se stihla přesunout.
44:45
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
44:06
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
42:45
Nykodymová A. střílí na Čubovou, která ji vychytala.
41:11
Hráčka hostů výborně zaklekla do střely domácích a zachránila tak možnému vstřelenému gólu.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov, ale po pár vteříách nechtěne Nykodymová T. sekne protihráčku a na volný úder jdou hosté.
40:00
40:00
Střely na bránu po 2. třetině: D - 6 H - 4
40:00
39:02
Sobotová od mantinelu tahem střílí na brankářku hostů, která bez problému míček vyráží.
36:45
Nykodymová T. prochází kolem mantinelu bez problému a míček vede až za bránu hostů.
35:19
Výborná zádovka Pokorné na Šimonovou, která bohužel netrefila bránu .
34:15
Hráčka hostů vyráží míček z čepele domácí a ten se dostává na střed kde se nachází Joudalová.
32:43
Schoupalová vyráží střelu rukou.
31:05
Hra pomalu nabírá tempo a začíná to být tvrdší dokonce i u mantinelů.
29:40
Hosté jsou vyhecování a běhají jak utržení ze řetězu po celé ploše hřiště.
27:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Alexandra Hegingerová (4:1).
27:32
Hosté trefují i při oslabení tyč brány.
26:00
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
24:33
Sedláčková běží sama na bránu, ale netrefuje.
23:11
Schoupalová vyráží střelu a hra stále pokračuje.
21:22
Macháčková zaklekává do střely domácích.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu po 1. třetině: D - 7 H - 4
20:00
19:27
Nykodymová dobíhá první k míčku a vyhrává osobní souboj na jedničku.
18:33
Blíží se konec 1. třetiny a na hostech jde vidět únava, z čehož domácí využívají ve svůj prospěch a pohybují se na jejich polovině.
16:01
Hosté zavřeli domácí na své půlce a dokonce se jim podařilo zakončit, bohužel brankářka domácích včas zareagovala.
14:22
Domácí i přes jejich slabší počet na hřišti si dokáží držet míček ve svůj prospěch a vyjet si do útočného pásma.
13:42
Vyloučen hráč Kristýna Zíková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:37
Čubová nastavuje dlaň proti střele.
10:30
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:17
Havířovská pětice bombarduje Čubovou, která úspěšně zdolává střely domácích.
09:10
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
08:03
Havířov se snaží to posílát po matinelech, avšak jejich nahrávky jsou přilíš rychlé a většinou se dostanou na čepel soupeře.
06:43
Čubová vyráží další střelu od domácích a hosté jdou do útoku.
04:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Michaela Schindlerová (3:1).
04:45
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Monika Macháčková (2:1).
04:45
Romančáková přijala nahrávku u mantinelu a od něj také střílí přesně mířenou střelu do horního rohu brány.
03:53
Havířov zatím jednoznačně lepší, dokáže si zamknout soupeře na vlastní polovině.
02:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Tereza Mračková (2:0).
02:37
Šimonová opět skóruje s dopomocí Mračkové, tentokrát do prázdné brány.
01:20
01:20
Šimonová se uvolnila a ze středu hřiště po přijetí nahrávky od Mračkové přesně umísťuje míček do brány.
00:32
Netrvalo dlouho a držení míče je na straně domácích, které dokonce měli střelu na bránu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Orel Rtyně v Podkrkonoší.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Monika Macháčková, Lenka Blažeňáková, Lucie Ondráčková, Angelika Marie Sedláčková, Kateřina Kulhavá
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Denisa Gawryšová, Alexandra Hegingerová, Kateřina Szotkowská, Kristýna Zíková