4:0
1:4
- : -

Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:4
12. Jonáš Kreysa, 27. Milan Meliš, 34. Jan Kolísko, 35. Jonáš Kreysa, 36. Adam Tlapák, 47. Jonáš Kreysa - 43. Tom Ondrušek, 46. Ondřej Mikeš, 55. Tomáš Sýkora, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 127; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 32 - Michal Rebro 17; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:4;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 5, hosté - 19.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Tatran byl dnes neskutečně houževnatý soupeř a my jsme se strašně nadřeli na gól .Naopak jsme dostali hrozně laciné góly a tím jsme drželi Tatran na koni. Ke zbytku se nesmíme vyjadřovat a stejně by to nemělo smysl."
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: "Dnes velice kvalitní výkon, společně s odvahou nás dovedl k vítězství. Potřebujeme takovéto týmové nasazení předvádět každý zápas. Děkuji týmu, divákům a soupeři."
60:00
59:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (6:4).
59:26
Vávra u malého brankoviště s klidem doťukává míček do odkryté brány.
59:11
Chodov v 6, Tatran ve 4. Frühbauer má teď co dělat, aby svou svatyni ubránil
58:48
Vyloučen hráč Ondřej Sádlo družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
58:38
Dlouhý míček z obrany jen těsně míjí prázdnou branku.
58:33
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:48
Domácí jsou pod velkým tlakem, hosté jsou v 6 velmi sehraní a tvoří dost šancí.
57:18
Chodov opět v 6, a míček jen těsně nekončí v bráně.
56:13
Chodov si míček posílá přesně na hokejky a Sýkora jen díky Frühbauerovu zákroku nedává gól.
54:26
Hosté opět v zkouší štěstí v 6.
54:24
Výhody 6 na 4 využívají hosté velmi rychle, kdy se z předbrankového prostoru trefuje Sýkora.
54:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Marek Vávra (6:3).
54:12
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:00
Pánek o milimentry netrefuje prázdnou bránu.
53:25
Chodov opět bez brankáře.
52:29
Frühbauer a jeho další parádní zákrok.
52:02
Nahrávka na volného Maxu, který trefuje Sládečka.
51:30
Jen tesně unikl Chodov gólu do prázdné brány.
51:15
Chodov v 6.
50:57
Kolísko (mladší) na Kolíska (staršího), který jen těsně míjí.
49:43
Krbec nahrává na střed na Mikeše, který střílí z otočky na backhand a Frühbauer se teď musel velmi natáhnout, aby zabránil gólu.
48:52
Lehká divočina před brakou domácích. Situace se však obešla bez gólu.
48:32
Krbec v rychlém brejku, střela hezká ovšem Frühbauer připaven.
47:43
Tatran si s klidem míček posílá mezi sebou. Nahrávka na Meliše konečně přinešla střelu, kterou Rebro vyráží.
46:56
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Jan Kolísko (6:2).
46:37
Kolísko ve snaze zachránit situaci odpaluje míček daleko, kde je nachystaný Kreysa, který si s klidem Rebra "pokoupal" a posílá míček mezi tři tyče.
45:52
Meliš nahrává na střed na Tlapáka, který střílí nicméně cinkla nám tu pouze tyč.
45:39
Meliš střílí Rebro jen těsně míček chytá.
45:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (5:2).
45:01
Mikešova střela od pravého mantinelu si našla cestu skrze všechny hráče a Chodov snižje.
44:52
Sýkora v obdobné situace, trefuje pouze tyč.
44:19
Vávra jen těsně nestihl míček, který by lehce mohl skončit v odkryté bráně.
43:47
Matejčík nahrává po mantinelu na Krbce, který natahuje a jde do střely. Jeho úmysl mu však na poslední chvíli kazí Kolísko.
42:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Daniel Maxa (5:1).
42:06
Ondrušek od levého mantinelu našel místo u přední tyčky.
41:48
Sýkora úplně sám na středu. Dostává míček a hned střílí. Těsně vedle.
41:10
Vávra a jeho neskutečná šance, kdy se je sám před brankou. Frühbauer chytá.
40:17
Hosté se pokouší založit útok z obrany. Tatran, který je velmi důrazný, jim to nedovoluje.
40:03
Míček po buly letí ven z hřiště.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 12, hosté - 9.
40:00
39:52
Sádlo po nahrávce od Šindeláře jen těsně míjí.
39:19
Matejčík se ujímá špatně nahraného míčku od domácích a ze středu střílí těsně nad nohu. Frühbauer chytá.
38:13
Bomba od Koutného z půlky jen tesně mimo branku.
37:20
Hosté si teď motají míček kolem obrany domácích, ale skrz se jim dostat nedaří.
35:43
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Kolísko (5:0).
35:42
V odloženém vyloučení se trefuje Tlapák ze vzduchu.
35:34
Šindelář po nahrávce jen těsně míjí branku.
34:47
Vávra připravený u brankoviště. Frühbauer jeho úmysly však prokoukl.
34:04
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Pavel Sládeček (4:0).
34:03
Odražený míček, Kreysa se natahuje a míček lehce posílá za Rebra.
33:43
Vošta sám na branku, míří do právého horního rohu. Jen o milimentry míjí.
33:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Martin Šindelář (3:0).
33:17
Rychlá akce domácích. pár přihrávek, poslední na střed a Kolísko zvyšuje náskok.
33:00
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
32:50
Vávra zpoza brány nahrává před branku, situace jen velmi těsně nekončí brankou.
32:29
Tlapák sám před Rebrem, těsně branku míjí. Míček ovšem stále ve hře.
31:55
Maxa se pokouší prosadit zpoza branky.
30:33
Piták si to žene sám středem, Koutného se pokusil překonat kličkou, ten ho však zkušeně obral.
28:35
Mikeš teď nebezpečný před brankou. Míček naštěstí končí mimo tři tyče.
27:25
Rychlý "brejk" hostů. Ondrušek dostává přihrávku, míček mu však nesedl a místo odkryté branky trefuje mantinel.
26:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (2:0).
26:33
Meliš beží po levém mantinelu a nekompromisně se od střídačky hostů trefuje na zadní tyč a zvyšuje náskok domácí.
26:09
Dlouhý míček se dostává k mladému Pitákovi, který si hravě poradil s Matejčíkem.
24:44
Ondrušek střílí trefuje sice bránu, pouze však její vnější stranu.
23:34
Od konce přesilovky má lehce navrch Tatran. Teď střela Meliše, kterou Rebro vyráží.
21:45
Chodov má sice míček pevně pod kontrolou a několik i ohrozil domácí bránu, Frühbauer zatím vše chytá.
20:25
Míček putuje kolem obrany domácích, k první střele se odhodlává Pražák z poloviny.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 6, hosté - 8.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:32
Mühlfait a jeho střela téměř z poloviny - do bloku.
17:12
Ondrušek vybojoval míček a ihned jej posílá na Vávru, který je sice v situaci jeden na jednoho, ale před blokujícího Kreysu se mu nedaří trefil do brány.
16:06
Kolísko na středu dostává míček a elegantně jej posílá na Rebra. Ten se stejnou lehkostí míček chytá.
14:20
Vošta zcela sám před Frühbauerem. Položil si ho, avšak v následné střele ho trefuje. Domácí si teď mohou velmi oddychnout.
13:55
Tlapák teď prozkoušel Rebrovu pozornost.
13:10
Hezká akce Chodova. Pražák rozdává od půlky na Matejčíka, který střílí, Trefuje pouze hráče před brankou.
12:30
Tatran a jeho rozehrávka ve třech z obrany.
11:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Pánek (1:0).
11:50
Kreysa na brankovišti dostává přihrávku, před Rebrem si s míčkem pohrál a trefuje se na zadní tyč.
11:32
Ondrušek na hraně brankoviště pod tlakem. "Promíchal" se ke střele. Frühbauer chytá.
10:16
Osamocený Meliš dostává přihrávku, ihned střílí - taktéž do bloku.
09:35
Střela z první od Maxy na polovině, přes blokujícího Sádla střela k bráně nedoputovala.
08:54
Rychlá akce hostů, která sice končí střelou od mantinelu, nicméně míček se odráží od hráčů před bránou.
08:39
Sládeček a jeho střela, Rebro s klidem chytá.
07:01
Chodov sice na míčku, ale z obrany se mu nedaří založit akci, která by končila střelou.
05:49
Vošta a jeho další střela - tentokrát ze středu, avšak opět do Frühbauera.
05:24
Nahrávka po mantinelu na Mikeše, ten si míček promíchal a střílí. Míček se od brankáře odráží a divokou situaci zachraňuje až Kolísko, který míček odpaluje pryč.
04:15
Řezáč se vytáčí u mantinelu a ihned střílí. Síťka se sice zavlnila, avšak jen ta vnější.
03:25
Vošta střílí od pravého mantinelu, mířína přední tyč. Frühbauer připraven.
02:50
Rychlý přesun hostů, situace 2-1, Naštěstí pro domácí finlní přihrávku zachtává Sládeček.
02:00
Tatran se pokouší rozehrát z obrany, ovšem obrana Chodova jim dělá potíže.
01:30
Kolísko st. jde do výběhu, trefuje pouze blokující hráče.
00:50
Rozehrávka Chodova, dopředu se vydává Matejčík a jen míří jen těsně nad břevno.
00:01
Míček po úvodním buly končí na polovině domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Martin Pražan, Daniel Maxa, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Krásný podvečer všem. Vítám vás u zápisu z dnešního utkání 16. kola Superligy mezi týmy Tatran Teka Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Přeji všem příjemnou zábavu.