6:1
4:1
- : -

Technology Florbal MB - Bulldogs Brno 13:3
3. Martin Sobotka, 8. Štepán Švejda, 16. Sebastián Šlechta, 24. Marek Korych, 26. Daniel Martínek, 30. Daniel Martínek, 32. Daniel Martínek, 36. Sebastián Šlechta, 38. Jan Zoufalý, 45. Zdeněk Vyhnánek, 50. Michal Fišera, 60. Sebastián Šlechta, 60. Adam Hájek - 5. Michal Valachovič, 32. Rudolf Brucháček, 60. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Marek Macík 19 - Jakub Vizina 22; po třetinách: 3:1, 6:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 11:10. Celkově 35:22.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Šáchy: "Dnes jsme podali kvalitnější výkon než ve včerejším zápase. Kdyby oba týmy proměnily alespoň 50% svých šancí, mohlo být skóre dost divoké. Vědeli jsme, že soupeř bude nebezpečný především z protiútoků, což se potvrdilo. My musíme zapracovat na kvalitě našeho zakončení. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů pana Miroslava Vybírala: "I přes krutý výsledek jsme předvedli lepší hru než včera.Bohužel nás srážely individuální chyby a nedodržování taktických pokynů. Do příštího týdne musíme nastoupit úplně v jiném florbalovém nastavení a vrátit se ke hře, kterou jsme produkovali na začátku sezóny. Děkuji soupeři za utkání!"
60:00
59:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Adam Hájek bez asistence (13:3).
59:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Jakub Vitek (12:3).
59:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Marek Korych (12:2).
59:37
Korych zachytil dlouhý lob a vydal se dopředu, kde našel volného Šlechtu a je tu další hattrick.
57:38
Korychovu krosovku zachytil Tomík a vydal se dopředu. Nakonec se dostal až ke střele, která končí ve vratech za bránou.
49:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Jan Zoufalý (11:2).
49:55
I třetí přesilovka končí golem. Střelou po zemi na bližší tyč se prosadil Fišera.
49:35
Vyloučen hráč Jan Černovický družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:21
Pužman ze strany sám na brankáře, bohužel ho zastavila technika a míček mu ujel.
47:19
Macík se teďka připomněl. Nejdříve kryl střelu z dálky a poté i dorážku.
44:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Marek Korych (10:2).
44:10
Nakonec se tato dvojice prosazuje. Vyhnánek střílí desátou branku..to bude výpadů.
44:07
Opět 2 na samotného brankáře, opět stejná dvojice a opět neúspěšně!
42:11
Začátek 3. třetiny zatím bez šancí. Domácí hrají v pohodě a hosté už se asi na obrat nezmůžou.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 12:7.
40:00
37:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jakub Pařízek (9:2).
37:18
Přes ruku od mantinelu krásnou střelou na zadní tyč Zoufalý.
36:21
Goll opět od půlky hřiště, tentokrát donutil brankáře k zákroku rukou.
35:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Ondřej Pužman (8:2).
35:40
Další přečíslení domácích končí 8 brankou. Tentokrát se prosadil Šlechta.
31:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Rudolf Brucháček bez asistence (7:2).
31:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Sebastián Šlechta (7:1).
31:34
Nakonec využitá i druhá přesilová hra. Prosazuje se krásnou střelou nad nohu Martínek a završuje tak hattrick.
30:52
Vyhnánek s Korychem šli sami 2 na brankáře. Zbytečně tuto situaci přehráli a nechali vyniknout gólmana.
30:30
Švejda zkoušel po zemi, brankář pozorný.
29:43
Vyloučen hráč Rudolf Brucháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
29:34
28:43
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
28:43
Korych unikal po pravém mantinelu, Zeman ho zastavuje nedovoleně. Domácí si zahrají přesilovku.
28:31
Korych nabil Švejdovi, vedle. Na druhé straně podržel Macík.
25:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:1).
25:55
Vyhnánkova střela vedle brány, na odražený míček od zadního mantinelu si počkal Martínek a backhandem uklízí pod víko.
23:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Štepán Švejda (4:1).
23:13
Skvělá brejková situace a Korych v oslabení zvyšuje na 4:1.
21:15
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:12
Domácí vstoupili do 2. třetiny svižně. Nejdříve Pařízek do masky, poté Šlechta do těla hostujícího brankáře.
20:00
20:00
Střely po první třetině 12:5.
20:00
18:30
Gollovo nahození z poloviny hřiště chytá s přehledem brankář.
17:38
Hosté zahrozili dvakrát z brejku. Ovšem ani jednou se jim nepovedlo trefit zařízení.
15:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta bez asistence (3:1).
15:02
Zoufalý opět krásně hledal před bránou volného Pužmana, ten opět neuspěl. O pár vteřin později se prosazuje Šlechta a domácí odskakují o 2 branky.
14:26
Kohút nádherně projel celé hřiště, zastavil ho až brankář.
13:40
Po krosové přihrávce trefuje kapitán hostí horní tyčku.
13:02
Zoufalý krásnou žabkou na Pužmana, ten neusměrnil míček za hostujícího brankáře. Z následné dorážky se neprosadil ani Pařízek.
12:00
Třetí lajna domácích teďka zmáčkla hostující pětku. Bohužel bez gólu.
08:26
Pařízek si na středu zpracoval míček a nikým nehlídaný zakončil. Golman podržel svůj tým.
07:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Daniel Martínek (2:1).
07:08
Švejda se prosazuje z výběhu a vrací domácím vedení.
06:30
Nejdříve Zoufalý trefuje tyč, poté z brejku opět Macík proti Vítkovi.
04:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Jakub Laus (1:1).
04:59
Martínek chtěl zabránit přihrávce na zadní tyčku, bohužel si srazil míček do vlastní branky.
04:04
Domácí obrana teďka zaváhala a vyrovnat mohl Vítek. Macík podržel.
02:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Sobotka, asistoval Filip Kučera (1:0).
02:06
Domácí tým jde do vedení. Krásnou backhandovou střelou se prosadil Sobotka.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Vizina; hráči v poli: Jan Černovický, Filip Antel, Rudolf Brucháček, Michal Valachovič, Jakub Laus
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Pařízek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Ondřej Pužman