2:4
5:1
- : -

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 7:5
5. Jakub Švarc, 8. Tobiáš Truhelka, 14. Jakub Švarc, 15. Vojtěch Táborský, 19. Mikuláš Prošek, 25. Tobiáš Truhelka, 26. Tobiáš Truhelka - 4. Michael Čihák, 6. Tomáš Dvořák, 6. Jan Rybář, 11. Jonáš Vojtěch, 17. Kryštof Hozman; rozhodčí: Tomáš Vacek - Vít Kohout; vyloučení: 0:0 + Matyáš Brynda ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Patrik Slavík ?; po třetinách: 2:4, 5:1;
25:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka, asistoval Mikuláš Prošek (7:5).
24:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka, asistoval Jakub Švarc (6:5).
22:23
Vyloučen hráč Matyáš Brynda družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení do konce utkání.
22:23
Vyloučen hráč Matyáš Brynda družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení na 5 minut za nesportovní chování.
18:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Mikuláš Prošek, asistoval Vojtěch Táborský (5:5).
16:55
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Kryštof Hozman, asistoval Jan Hais (4:5).
14:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Táborský, asistoval Jakub Švarc (4:4).
13:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc bez asistence (3:4).
13:00
13:00
10:55
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Jonáš Vojtěch, asistoval Tomáš Holomeček (2:4).
07:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka, asistoval Vít Mokoš (2:3).
05:59
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Jan Rybář, asistoval Jonáš Vojtěch (1:3).
05:00
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Kryštof Hozman (1:2).
04:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc bez asistence (1:1).
03:40
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Michael Čihák, asistoval Eliáš Lux (0:1).