6:2
0:1
TROOPERS

TROOPERS - Aligators Klobouky Teamstore.cz 8:9p
17. Jan Kolajta, 40. Jiří Knotek, 41. Rudolf Večeřa, 42. Jiří Knotek, 47. Jiří Knotek, 53. Petr Kadlec, 53. Rudolf Večeřa, 60. Jiří Knotek - 5. Tomáš Líznar, 7. Tomáš Líznar, 13. Pavel Zbořil, 25. Pavel Zbořil, 30. Tomáš Líznar, 33. Lukáš Gregr, 51. Michal Fila, 57. Pavel Zbořil, 61. Pavel Zbořil; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2 + Pavel Zbořil 5; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Chrást 20 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:3, 1:3, 6:2, 0:1;
60:24
60:25
Domácí vyzkoušeli prodloužení 3 na 3 odehrát bez brankáře. Že to nebyl dobrý se ukázalo záhy. Troopers poprvé prohrávají, do prázdné se trefil Zbořil.
60:25
Komentář hrajícího trenéra domácích Petra Kadlece: "Dnes nás soupeř jednoznačně předčil v bojovnosti a nasazení. Zaplať pánbůh, že jsme ze sebe vyždímali poslední zbytky morálky a vyrovnali. Musíme pogratulovat soupeři k zasloužené výhře. Děkujeme rozhodčím a skvělým divákům."
60:25
Komentář trenéra hostů Jakuba Gremmela 1. část: "Dobrá obrana a smrtící brejky nás dostaly až k vedení 6:2. Našim nepohlídaným nástupem do třetí třetiny jsme soupeři dovolili zápas vyrovnat. Naštěstí jsme se do toho opět dostali a v prodloužení urvali důležitý bod."
60:25
Komentář trenéra hostů Jakuba Gremmela 2. část: "Kdyby nám to někdo řekl před zápasem, dva body bereme, za průběh zápasu je bohužel bod ztráta. Klukům děkuju za odmakaný výkon a výbornou obranu."
60:24
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Kučera (8:9).
60:00
60:00
59:59
Dnešní drama rozsoudí až prodloužení. Je jisté, že domácí Troopers letos poprvé nezískají všechny tři body. Kdo pro sebe ukořistí bod navíc se ukáže v příštích pěti minutách či nájezdech.
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině: Domácí 14 - Hosté 11
59:12
Tak to je paráda! Peška rozehrával úder od mantinelu a krásným krosem našel do prázdné brány Knotka. Tohle je drama!
59:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jakub Peška (8:8).
58:45
Domácí bez brankáře.
58:02
Hraje se nahoru, dolů. Domácí se snaží uklidnit hru, ale Aligátoři vyrážejí do brejků.
56:26
Nadšení domácích schladil svým hattrickem Zbořil. Do prázdné brány ho našel backhandovou přihrávkou Líznar. A domácí opět musí dotahovat. Do konce zbývají poslední tři minuty.
56:25
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (7:8).
55:44
Před Chrástovou bránou bylo rušno. Po několika šancích trefil hostující Jedlička tyč.
54:21
Knotek sám před bránou neskóroval. Na druhé straně minul prázdnou bránu Grégr. Jak tohle dopadne?
53:17
Budík od mantinelu těsně vedle. Po něm Knotkovu střelu včetně Dalerových dorážek vychytal Rychlý.
52:25
Večeřa od mantinelu vymetl viko. Hostující Bábíček neudržel nervy a před bránou si ulevil svou frustraci na Budíkovi. Je vyrovnáno a domácí mají přesilovou hru.
52:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Jiří Knotek (7:7).
52:24
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hrubost.
52:12
Kadlec od mantinelu nahazoval před bránu, s pomocí teče obránce si nakonec připisuje branku.
52:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kadlec bez asistence (6:7).
52:06
Hostující Radim Fila teď po souboji u mantinelu zůstal otřesený na zemi.
51:18
Kadlec s Kolajtou v gólových šancích, Rychlý chytá. Na druhé straně se v gólové šanci objevil Zbořil, jeho střela do prázdné šla mimo.
50:32
Aligátoři jsou stále připravení kousat. Král vystihl špatnou rozehrávku Mlejnka a předložil do prázdné Filovi. Je to zase o dvě branky. Domácí mají v posledních deseti minutách co dělat.
50:31
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Michal Fila, asistoval Dominik Král (5:7).
48:14
Domácí jsou nabuzení a tlačí hosty. Hruška vyzkoušel střelu z dálky, ale Rychlý chytá.
46:42
Fila na trestné lavici dlouho nezůstal. Krátkou přesilovku 5 na 3 využil velmi rychle Knotek po křižné přihrávce Budíka. Knotek tak svůj návrat oslavil hattrickem, a to zdaleka není konec.
46:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (5:6).
46:24
Domácí mají dvacetisekundovou přesilovku 5 na 3, pak se bude pokračovat v přesilovce 5 na 4. Michal Fila posekal Dalera a už sedí na trestné lavici.
46:23
Vyloučen hráč Michal Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
45:06
Knotkův pokus jen do boční sítě. Rozehrávají hosté.
43:28
Budík vyprášil "betony" Rychlého. Přesilovka zatím bez výraznější šance domácích.
42:48
Daler jako první vyzkoušel soupeřovu branku, nicméně trefil pouze boční tyč.
41:44
Zbořil teď udělal čest svému jménu a u mantinelu zničil Mlejnka. Ten si právě žádá náplast a kelen, jeho pád nevypadal vůbec dobře. Domácí teď mají velkou šanci otočit vývoj utkání.
41:43
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 5 minut za hrubost.
41:23
Tak to je úvod! Budík našel volného Knotka, který se zorientoval před bránou a vyškolil golmana hostů kličkou do forehandu.
41:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (4:6).
40:30
Třetí třetina začíná rychle. Suchomel našel Večeřu a ten snižuje na tříbrankový rozdíl. Naváží Troopers na rychlý úvod?
40:29
Branku družstva TROOPERS vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Tomáš Suchomel (3:6).
40:02
Domácí zkouší hrát prodloužení bez brankáře .
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetina: Domácí 12 - Hosté 8
39:50
Po dlouhém zranění se vrátil do hry domácí sniper Jiří Knotek, který těsně před koncem druhé třetiny oživil naději Troopers.
39:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kubala (2:6).
39:16
Bratři Fillové teď ohrožovali branku domácích. Dvě dobré příležitosti Chrást zlikvidoval.
38:54
Hostující Kučera teď povodil kapitána domácích Budíka a z brejku vystřelil nebezpečnou střelu. Chrást byl pozorný,
37:03
Mlejnkovu střelu od půlky teď Rychlý vyrazil vedle.
34:14
Domácí Knotek teď prošel přes obránce a sám před gólmanem trefil pouze masku. O deset vteřin později trefili hosté břevno. Hraje se nahoru - dolů.
32:49
Grégr už na tréninky Troopers nesmí. Právě zachytil špatnou rozehrávku Kubaly a ze středu k tyči přidává svůj pátý bod v utkání. Skóre je 1:6.
32:48
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (1:6).
29:38
Do třetice souhra Grégra s Líznarem. První jmenovaný našel z rohu volného spoluhráče, který se trefil přesně pod břevno.
29:37
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (1:5).
28:23
Třetí lajna domácích teď vytvořila nátlak. Minichův skákavý pokus Rychlý neudržel v rukou, nepřehledná situace končí faulem domácích.
26:55
Obraz hry je stále stejný. Domácí tlačí, avšak přes obranu soupeře se nemůžou dostat do vážnější šance. Hosté vyrážejí do chytrých rychlých brejků a to jim dnes stačí k vedení 4:1.
24:56
Z rychlého brejku se podruhé v dnešním utkání prosazuje Zbořil. Trefil se backhandem nad nohu Chrásta.
24:55
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (1:4).
24:42
Peška ze středu na Budíka, ten trefil rameno gólmana hostů.
22:16
Jakub Peška teď v gólové šanci, ale jeho střelu ze středu Rychlý vyrazil mimo bránu.
21:30
Domácí zatím ovládají hru, nicméně hosté jsou v obraně bezchybní. Když projde střela, tak je Rychlý na svém místě.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu: Domácí 7 - Hosté 9
18:12
Domácí Suchomel s Knotkem se dobývali na bránu soupeře, ani jeden však branku nevsítil.
16:42
Daler teď napravil chybu při první brance a zachytil rozehrávku soupeře. Poté předložil do prázdné brány Kolajtovi, který o brankáře hostů snížil na 1:3.
16:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Daler (1:3).
14:41
Domácí teď krouží kolem brány Rychlého, ale obrana hostů je dneska hodně pevná.
12:15
Grégr dokazuje, že se na trénincích Troopers něco přiučil. Další skvělou nahrávkou našel Zbořila a ten prostřelil Chrásta, který už potřetí v dnešním utkání loví míček ze sítě.
12:14
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (0:3).
10:35
Domácí jsou v plném počtu. Pokusy Aligátorů se jim podařilo zblokovat, Chrást neměl moc práce.
08:31
Peška nejprve vyzkoušel po zemi brankáře soupeře a pak u mantinelu srazil hráče hostů. Aligátoři si vyzkouší přesilovou hru.
08:30
Vyloučen hráč Jakub Peška družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
06:20
"Doufám, že Charvi je lepší polcajt než florbalista," glosuje vývoj utkání hlasatel Plaček.
06:16
Grégr dostal místo na středu a našel opět do prázdné Líznara. Ti dva dnes umí zatopit obraně Troopers.
06:15
05:19
Hosty gól nabudil a měli další šanci. Domácí dělají nebývale hodně chyb v rozehrávce, což Aligátoři umí zužitkovat.
04:53
Daler udělal fatální chybu v rozehrávce, kterou potrestala kombinací do prázdné brány dvojice Grégr - Líznar. Chrást byl bez šance.
04:52
03:12
Zbořil měl velkou šanci, kterou Chrást vychytal. Následně hosté z rozehrávky trefili tyč a z další střely masku Chrásta. Aligátoři budou kousat.
02:41
Domácí zamkli aligátory na jejich polovině, ti urputně brání a nepouštějí Troopers do předbrankového prostoru.
01:54
David Mati dvakrát vyzkoušel brankáře hostů, ten obě střely pokryl. Na tribuně se proslýchá, že David dneska nedá gól.
00:54
Do první šance se dostal útočník soupeře, avšak Chrást byl pozorný.
00:42
Domácí začali aktivně a zamkli soupeře na jeho polovině. Kolajta měl gólovou šanci, Rychlý byl však na svém místě.
00:30
První střídání opatrné, domácí Charvát dvakrát ztratil při rozehrávce, ale nic vážného se nestalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Roman Svoboda, Adam Klimeš, Antonín Šmerák, Patrik Jedlička, Zdeněk Bajnar
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek, Jan Charvát