1:2
1:3
- : -

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 3:6
4. Jiří Suchomel, 23. Petr Holoubek, 35. Petr Holoubek - 9. Tomáš Hanák, 22. Tomáš Drobiš, 29. Samuele Mazzola, 34. Matěj Beniačik, 41. Tomáš Drobiš, 45. Jiří Chmelař; rozhodčí: Jan Jeřábek - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Holub ? - Daniel Zdychynec ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jiří Chmelař, asistoval Tomáš Hanák (3:6).
40:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Patrik Matys (3:5).
34:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Holoubek, asistoval Dominik Soukup (3:4).
33:31
Vyloučen hráč David Dvořáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Tomáš Hanák (2:4).
31:07
Vyloučen hráč František Kalina družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
30:00
30:00
28:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval František Hlásek (2:3).
22:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Holoubek, asistoval Lukáš Holub (2:2).
21:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (1:2).
15:00
15:00
08:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (1:1).
04:10
Vyloučen hráč Dominik Soukup družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
03:51
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Suchomel, asistoval František Kalina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Jeřábek a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Samuele Mazzola, Jakub Šuster, Matěj Beniačik, Patrik Matys