2:1
3:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - 1. FbK Tábor 10:5
2. Tomáš Drobiš, 4. Tomáš Drobiš, 8. Vojtěch Míchal, 11. Samuele Mazzola, 13. Jiří Chmelař, 18. Tomáš Drobiš, 20. Tomáš Hanák, 31. Tomáš Hanák, 38. Vojtěch Míchal, 40. Tomáš Hanák - 3. Petr Holoubek, 3. David Daniel Zenkl, 6. David Daniel Zenkl, 8. Petr Holoubek, 17. Jiří Suchomel; rozhodčí: Filip Novák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec ? - Jakub Holub ?; po třetinách: 5:4, 2:1, 3:0;
45:00
39:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Kolín (10:5).
39:23
Vyloučen hráč Dominik Soukup družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:50
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
37:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Vojtěch Míchal, asistoval Tomáš Drobiš (9:5).
36:18
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Jan Loskot.
30:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Vojtěch Míchal (8:5).
30:00
30:00
19:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Samuele Mazzola (7:5).
17:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Samuele Mazzola (6:5).
16:20
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (5:5).
15:00
15:00
12:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jiří Chmelař, asistoval Tomáš Hanák (5:4).
10:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola bez asistence (4:4).
07:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Vojtěch Míchal, asistoval Tomáš Hanák (3:4).
07:15
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Holoubek, asistoval Jiří Suchomel (2:4).
05:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Daniel Zenkl bez asistence (2:3).
03:45
02:57
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Daniel Zenkl, asistoval Jan Loskot (1:2).
02:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Holoubek bez asistence (1:1).
01:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Samuele Mazzola, Jakub Šimek, Patrik Matys, Jakub Niček, David Dvořáček