1:2
5:4
- : -

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 6:9
32. Dominik Fňukal, 41. Jaromír Filip, 44. David Musil, 49. Filip Fňukal, 49. David Musil, 54. Ondřej Miškov - 5. Adam Kučera, 7. Tomáš Milerský, 15. Tomáš Bečka, 21. Tomáš Milerský, 36. Filip Konkolský, 46. Tomáš Milerský, 55. Adam Kučera, 59. Martin Tököly, 60. Lukáš Louda; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 66; zásahy brankářů: René Frydrych 16 - Filip Kloza 22; po třetinách: 0:3, 1:2, 5:4;
60:00
59:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda bez asistence (6:9).
59:00
Komentář Štěpána Lhoťana: Krásně jsme se vrátili do utkání. Bohužel jsme první dvě třetiny nehráli jako tým a to rozhodlo zápas. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím.
59:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: První dvě třetiny jednoznačná záležitost ve třetí třetině jsme začali neskutečně chybovat a bylo z toho drama, ale srdíčkem a bojovností jsme to urvali. Děkujeme všem za zápas.
58:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Tomáš Milerský (6:8).
54:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Bečka (6:7).
53:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jan Šulavík (6:6).
48:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Filip Fňukal (5:6).
48:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Dominik Menzel (4:6).
47:14
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
45:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (3:6).
44:15
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
43:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Adam Juřina (3:5).
40:43
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:5).
40:00
40:00
35:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský bez asistence (1:5).
34:04
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi.
34:04
Vyloučen hráč Tomáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
31:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (1:4).
20:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Martin Tököly (0:4).
20:00
20:00
14:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Adam Kučera (0:3).
13:17
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
12:35
Menzel měl krásnou střelu, ale brankář Orlové to nějakým zázrakem chytl.
11:40
Domácí se snaží útočit, zatím se jim ale nedaří dát gol
06:44
04:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Denis Smilovský (0:1).
01:21
Hosté zakládají útok
00:01
Buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Martin Tököly
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Dominik Menzel