0:2
0:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FB Hurrican Karlovy Vary 2:8
8. Václav Černoch, 16. Václav Černoch - 9. Jakub Pecha, 10. Jan Zavadil, 11. Jakub Pecha, 20. Daniel Nicklas, 27. Matěj Korbel, 33. Matěj Korbel, 49. Tomáš Nushart, 58. Jakub Pecha; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 27 - Václav Zavadil 21; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Pánka: Od nás dnes výkon plný chyb, které korunovalo zranění našeho hráče. Jediným plus jsou dnes tři body do tabulky. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: 13:14
60:00
Střely celkem: 23:35
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: I když to na skóre není vidět, jednalo se o relativně herně vyrovnané utkání. Jednoduše rozhodla produktivita. Děkujeme našim skvělým divákům a přejeme jim hezké Vánoce a šťastný Nový rok, doma se s nimi uvidíme až v roce 2020.
60:00
58:26
Bílkův panenkovský dloubák...za bránu.
57:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Michal Strachota (2:8).
57:40
Tohle už na obrat úplně nevypadá.
57:25
Dobrej Kvapilův laser.
56:09
Kvapil z vyložené pozice...sraženo vedle.
51:08
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:40
Emoce solidně planou.
48:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Vašíček (2:7).
48:50
Krupa napoprvé výborně, ale co má dělat, když ten střílející boy je sám a dorážet si může jak chce.
47:27
Pecha šanci na hattrick suverénně odmítá.
45:45
Domácí určo nebezpečnější. Viz další šance Černocha...zase Zavadil.
44:10
Černoch nohou ze hřiště. Nojoo Vašíku, takhle se hrát nesmí.
42:12
A Zavadil do třetice. Tohle bude domácí mrzet.
41:35
Prázdná brána před Šmídem....neskutečný zákrok Zavadila...wow!!!
40:14
Bouškova lahodná stahovačka by se v cukrovinkách prodávala tak za milion. Následný zákrok Zavadila taky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:7
40:00
Tak si shrňme druhou část...vypadá ta tak, že domácí stojí a hosté nevypadají, že by jim měl ujet vlak, takže nikam nespěchají. VUT už vidělo i hezčí mače.
40:00
39:02
Vrtěl podržel míček a jeho žíně vystrašila hosty jak zombiek na Halloweena.
38:45
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
36:54
Na hřišti se objevuje domácí Kvapil.
34:39
Přesilovka hrůza děs.
32:39
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
32:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Strachota (2:6).
32:01
Domácí, byť v početní převaze, nedokázali eliminovat dva hráče hostí, kteří si z Gulls udělali dobrý den.
31:23
Kouzla pana Strachoty...
30:14
Videman vysunut Černochem, ale balonek mu odskákal. Jaká škoda.
28:00
Šmíd zase na výletě, ale dneska to ne a ne přijít.
26:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel bez asistence (2:5).
26:34
Krupa bohužel řešil malou domů tak, že odpálil balonek na hokejku hráči hostí...
26:26
Hosté si to oslabení dávají jak nic.
26:02
Zbořil o decimetr nad.
25:21
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
24:45
Hosté to prokombinovali jak Barca...přehnali to chlapci.
24:17
Šmíd nachytán v útočných choutkách...vysoká.
21:33
Hosté cokoliv mají, tak smrdí gólem.
20:48
Hala už řvala gól, jenže gól není, řvát není proč.
20:01
Časoměřič nachytán v lelkách.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:17
20:00
V první třetině hosté lepší, ale nutno dodat, že minimálně dva góly padly po velkém nedostatku v domácí defenzívě.
20:00
19:48
Strachota ze vzduchu bekendem...spojnice...wow.
19:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (2:4).
19:05
V chumlu na sředu byl nejšikovnější hostující Nicklas a Zavadil už neměl těžkou práci.
15:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Jan Videman (2:3).
15:57
Videman žabičkou našel Černocha a ten bekendem o tyčku.
15:10
Trenéři výběrů na vedlejším hřišti asi nemají mozek...dát bránu tak, aby míčky co letí vedle letěli na hřiště, kde se hraje...joo pěkný.
14:01
13:00
První dotek Majka Šmída...no hroznej.
10:18
10:18
Ztráta někde ve předu a brejk hostí. Krupa leč dlouhý, nedosáhl.
09:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Tomáš Nushart (1:2).
09:48
Obrovský fatál domácích při střídání a Zavadil to prostě uklidil...
09:18
Domácí Bílek zvedá lidi ze sedadel. To je ono Oňo!!!
08:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Matěj Korbel (1:1).
08:36
Pechova teč z kategorie šťastných, nýbrž gólových.
07:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Rostislav Riger (1:0).
07:28
Černoch natáhl a dvacet nad led na zadní...1:0!!!
06:57
Zbořil proletěl celé hřiště jak Mig 29, ale vedle...
06:31
Černochova otočka před Zavadila končí bohužel tím způsobem, že míček letí mimo.
03:58
Spojnice za Krupou.
03:02
Videman řešil situaci 2 na 1 střelou, což za mě z pozice že se o tom hezky mluví bylo správné řešení...jenže nic.
01:39
Novák hezky nalezen, ale balonek ho zrovna neposlechl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Matěj Svatek, Miroslav Šnajdr, Jan Běloch, Michal Chudina, Filip Chmelíček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Adam Bouška, Jan Videman, Rostislav Riger, Václav Černoch