1:4
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 8:6
17. Matyáš Bachmaier, 18. Jakub Svoboda, 20. Matěj Zíka, 37. Tomáš Bubeník, 41. Matěj Zíka, 43. Vojtěch Hartman, 45. Vojtěch Hartman, 46. Vojtěch Hartman - 3. Jakub Holovej, 25. Matyáš Rauscher, 27. Ondřej Halej, 35. Petr Švehla, 38. Ondřej Halej, 55. Petr Švehla; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Libor Domkář 17 - Ondřej Šrámek 21; po třetinách: 3:1, 1:4, 4:1;
60:00
59:59
Střely Kladno - 13, Chomutov - 9
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Můžeme být spokojeni s vítězstvím a zvládnutým obratem ve třetí třetině. Od splnění herních cílů jsme však byli daleko a dařilo se nám je plnit jen v částech pasáží.
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme předvedli dvě zcela odlišné tváře. V některých pasážích jsme dokázali hrát tak, jak si představuji. Ovšem ve druhé polovině první třetiny a ve třetí třetiny jsme byli až zbytečně pasivní a to nás spolu s nedisciplinovaností v závěru zápasu stálo body. Soupeř zvítězil z tohoto pohledu zasloužení. Díky divákům, soupeři a pořadatelům.
59:41
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:53
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:34
Musím vyzdvihnout výkony domácího brankáře Libora Domkaře který dnes chytá naprosto famozně
55:16
Vencl dnes výborně hraje
54:52
Chomutovští tlačí domácí celek
54:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla z trestného střílení (8:6).
53:34
Všetečkova přesná přihrávka
52:35
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
48:01
Vyloučen hráč Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
45:54
Timeout Florbal Chomutov
45:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Hartman, asistoval Tomáš Bubeník (8:5).
44:05
42:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Hartman, asistoval Daniel Vykoukal (6:5).
42:05
Vojtěch Hartman dnes vstřeluje svoji první branku.Gratuluji!
40:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Jakub Svoboda (5:5).
37:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Martin Jeníček (4:5).
37:09
Macura chtěl překvapit Domkaře, ale netrefil bránu.
36:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Vojtěch Hartman (4:4).
34:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Martin Peksa (3:4).
26:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Marek Macura (3:3).
25:43
Šebela promáchl na tutovku
24:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Daniel Kellermann (3:2).
19:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Zíka, asistoval Milan Všetečka (3:1).
19:32
Přesná střela Zíky
18:50
Všetečka dnes mnoho dobrých šancí
18:35
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Filip Molhanec (2:1).
17:42
Svoboda dnes hraje zodpovědně.
16:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Svoboda (1:1).
16:29
Bachmaier dnes ulehčil práci paní uklízečce, jelikož ve vymetené šibenici je už čisto.
10:48
Bachmaier dnes hraje lépe než v předešlém utkání.
10:11
Mlejnek dnes podává skvělé výkony
09:28
Zíka dobře tlačí soupeře
09:00
Molhanec výborně brání svoji brankovou svatyni.