2:5
2:0
- : -

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 5:7
2. Jakub Buršík, 34. Matyáš Krebner, 39. Jakub Buršík, 48. Viktor Kopecký, 50. Jakub Šárka - 6. Martin Tokoš, 20. Jan Natov, 23. Jiří Curney, 27. Tadeáš Chroust, 28. Jakub Bína, 39. Jakub Gruber, 40. Jakub Bína; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 1156; zásahy brankářů: Michal Kotouček 11, Jakub Zavřel 1 - Lukáš Bauer 14; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Formana: Krátce - zklamání. Zápas se hraje na tři třetiny a to nám dělá problém. Díky soupeři a všem fanouškům. Krasojízda pokračuje v Otrokovicích.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Novotného: Až na pár chyb v rozehrávce, tak jsme dnes podali soustředěný výkon, jak v útoku tak obraně. Tohoto vítězství si určitě musíme vážit. Děkuji soupeři, rozhodčím a skvělým divákům.
58:02
Krebner vystřelil z levé strany a Bauer musel zasahovat!
57:29
Bohemka sice kombinuje, ale ke střele se ještě nedostala.
56:27
Bína ztratil míček a Bohemka hraje v šesti!
55:57
Tokoš utekl po levém mantinelu domácímu obránci, ale k zakončení se nedostal.
54:44
Šebek pálil ze středu hřiště a jeho rána byla přizvednuta nad branku.
54:08
Domácí aktivně napadají a koncovka zápasu bude ještě hodně dramatická.
52:02
Curneyho bekhendová střela nepřekvapila brankáře a ten ji v klidu pokryl.
50:22
Boleslav kombinuje a ukrajuje další minuty z hrací doby.
49:02
Bohemka dává další branku a je už jen o dva góly!
49:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Viktor Kopecký (5:7).
47:55
Forman vypálil ze středu hřiště a jeho střelu dorazil do branky Krebner
47:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Filip Forman (4:7).
47:16
Bohemka hraje svou početní výhodu v šesti!
46:45
Šárkova rána ze vzduchu prosvištěla kousek od pravé tyče.
46:15
Buršík dostal parádní nahrávku a velmi dobře vystřelil z první, ale Bauer předvedl ještě lepší zákrok!
45:51
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
44:54
Boleslavští drží míček a oba celky střídají.
44:00
Chroust špatně rozehrál a Buršík z následné šance netrefil branku.
43:04
Kopecký měl dobrou možnost na vstřelení branky, ale jeho rána z první se nevešla mezi tři tyče.
42:24
Šárka se hnal do útoku, ale k zakončení se nedostal.
42:18
Timeout Technology Florbal MB
42:11
Boleslav se ovšem ujímá míčku a kombinuje na své polovině.
41:44
Domácí se pokoušejí o postupný útok.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině Bohemians 7:9 Mladá Boleslav. Střely na branku celkem 13:18.
40:00
39:34
Suchánek poslal míček před branku, kde se ke střelbě dostal Bína a skóre je rázem 3:7!
39:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Patrik Suchánek (3:7).
38:59
Boleslav okamžitě reaguje a svým důrazem se prosazuje Jakub Gruber, který vymetl šibenici.
38:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Tadeáš Chroust (3:6).
38:23
Kopecký vybojoval míček za brankou a předložil ho Buršíkovi, který zakončil do prázdné branky.
38:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Viktor Kopecký (3:5).
37:25
Velký zmatek před brankou Bauera končí střelou Bohemky vedle branky.
36:28
Po delší době se k míčku dostávají i domácí.
35:54
Hosté jsou stále u míčku a kombinují.
35:24
Boleslavští jsou opět u míčku a kombinují.
33:44
Při ponechané výhodě se domácí prosazují! Důraz před brankou předvedl Krebner, který dotlačil míček do branky.
33:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (2:5).
32:32
Suchánek podržel míček a oba celky vystřídaly.
31:38
Tlak Mladé Boleslavi se stupňuje a na Kotoučka létá jedna střela za druhou.
29:57
Zezulkova tvrdá rána mířila do šibenice, ale Bauer ji stihl skvělým zákrokem vytáhnout!
29:13
Bohemka se drží u míčku, ale k brance Bauera se jen těžko dostává.
27:53
Šebek byl sám před brankou, ale jeho rána šla pouze do tyče!
27:22
Mladoboleslavští se dostávají do pohody. Gruber poslal krosovou nahrávku na Bínu, který bekhendem uklidil míček za bezmocného Kotoučka.
27:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jakub Gruber (1:5).
26:42
Tadeáš Chroust navyšuje vedení Boleslavi na 4:1.
26:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Aleš Höffer (1:4).
26:03
Emoce na hřišti planou a hra se hodně kouskuje.
25:29
Šebek si pomohl faulem a domácí zůstanou u míčku.
24:54
Domácí se opět ubránili a oba dva celky střídají.
24:12
Bína vyslal další střelu, který šla jen těsně vedle.
23:18
Bohemka je nicméně i nadále aktivní a snaží se o vstřelení druhé branky.
22:29
Boleslav odskakuje do dvoubrankového vedení. Bína zpoza branky zakončoval pouze do výstroje Kotoučka a od něj se míček odrazil na čepel Curneyho, který se nemýlil.
22:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (1:3).
22:08
Dlouhá přihrávka domácím nevyšla a Boleslav je u míčku.
21:21
Domácí se snaží o vyrovnání a kontrolují míček na polovině Bolky.
20:41
Boleslav drží míček a kombinuje.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině Bohemians 6:9 Mladá Boleslav.
20:00
19:47
Boleslav přece jen otáčí vývoj utkání v první třetině. Z ničeho nic se před brankou dostal ke střele Natov, který vymetl šibenici.
19:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:2).
18:37
Další šance Bohemky, která opět nekončí brankou. Obrana Boleslavi všechny střely zablokovala.
17:11
Suchánek vystřelil přes několik hráčů a Kotouček s velkým štěstím míček vytěsnil.
16:28
Bohemka se prokombinovala až před branku, ale zakončující hráč netrefil míček.
15:28
Kuncmanova rána skončila na chráničích Bauera.
14:13
První formace hostů kombinuje na polovině domácích.
13:06
Forman poslal nahrávku před branku, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
11:54
Suchánek se v rohu nevykombinoval do šance, ale udržel míček. Oba celky střídají.
11:15
Přečíslení Boleslavi dva na jednoho skončilo zablokovanou přihrávkou.
10:42
Domácí se přece jen dostali ke střele, ale ta byla zablokována.
09:41
Obrany obou celků pracují zatím velmi dobře a v posledních minutách nedošlo k žádnému ohrožení branky.
08:00
Bohemka ustála další nápor Bolky a opět kombinuje.
07:08
Další střelecký pokus domácích pokryl Bauer.
06:37
Bohemka má míček na svých florbalkách a dostala se do velké šance, ale Šárka minul odkrytou branku!
05:57
Tokoš nádherně tečoval střelu před brankou a vyrovnává na 1:1.
05:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Mikuláš Komárek (1:1).
05:07
Přihrávka na Bínu nebyla přesná, a tak mohou hrát domácí.
04:28
Bohemka kombinuje, ale zatím se nedostala na útočnou polovinu.
03:26
Domácí ustáli tlak Boleslavi a jsou po dlouhé době u míčku.
02:51
Curney byl nedovoleně bráněn a Boleslav má rozehrávku z rohu.
02:11
Boleslavští kombinují na polovině domácích, ale ke střele se zatím nedostali.
01:36
Šebek vystřelil z otočky a jeho ránu vyrazil Bauer. K dorážce se dostal Buršík a posílá překvapivě Bohemku do vedení.
01:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (1:0).
00:38
Natovova přihrávka byla sražena za mantinel.
00:05
Utkání právě začalo a úvodní vhazování vyhrála Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký, Jakub Šárka